Kim jest żona Pawła Golca? Katarzyna Golec stroni od mediów

10

Braci Golec oraz występującą z nimi a scenie Edytę, żonę Łukasza, znają wszyscy, jednak partnerkę Pawła, Katarzynę, nie każdy kojarzy. Kim jest stojąca w cieniu znanej rodziny ukochana muzyka?

Kim jest żona Pawła Golca? Katarzyna Golec stroni od mediów
Bracia Golec szczęśliwie łączą muzyczną karierę z udanym życiem rodzinnym (AKPA, AKPA)

Bracia Golec to bodaj najpopularniejsi górale w Polsce. Pochodzący z Żywca utalentowani bracia bliźniacy już od 25 lat dzielą się z fanami swoją muzyką, w której łączą tradycyjne, regionalne brzmienia z elementami muzyki popularnej, rock'n'rollowej czy jazzowej. W skład zespołu założonego pod koniec lat 90. wchodzi też Edyta Golec, altowiolistka i wokalistka, a prywatnie także żona Łukasza Golca.

I o ile za sprawą wspólnych występów fani wielokrotnie mają okazję widzieć tych troje na koncertowych scenach, to żona drugiego z bliźniaków, Pawła Golca zazwyczaj pozostaje w cieniu swojej muzykalnej rodziny. Kim jest Katarzyna Golec?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Największe metamorfozy gwiazd

Katarzyna i Paweł Golcowie są małżeństwem od ponad 20 lat. Pobrali się w październiku 2001 roku i od tamtej pory doczekali się na świecie dwójki dzieci. W 2003 roku na świat przyszła Maja, a dziesięć lat później do siostry dołączyła Anna.

Wychowaniem córek, prowadzeniem domu i przede wszystkim wsparciem kariery męża od lat zajmuje się Katarzyna Golec (z domu Kułaczewska), także artystka. Żona puzonisty jest absolwentką Wydziału Sztuki Lalkarskiej na Akademii Teatralnej w Białymstoku, ale przed laty przedłożyła dobro rodziny nad osobistą karierę, skupiając się na wsparciu najbliższych.

Jak stwierdziła w rozmowie z portalem Co za tydzień: "mój wkład w karierę mojego męża, mimo że nie na scenie, jest olbrzymi".
"Czasem ludzie pytają: 'Jak ty wytrzymujesz takie życie? Męża cały czas nie ma w domu'. Ale my nie znamy innego życia. Takie było od samego początku. Nasze życie tak po prostu wygląda. Mamy ciągle otwarte walizki. Nie opłaca się ich chować do szafy. Szybkie pranie i pakowanie z powrotem" - zdradziła w tym samym wywiadzie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić