Antonina Jazińska| 

Kinga Rusin ma kosmicznie drogie auto. Cena naprawdę zwala z nóg

128

Kinga Rusin zdecydowanie preferuje ekologiczny styl życia. Zupełnie nie przejmuje się wydatkami, by być jak najbardziej eko. Jej auto jest zapewne przyjazne środowisku, ale jej portfel z pewnością na jego zakupie ucierpiał. Koszt samochodu to kilkaset tys. zł.

Kinga Rusin ma kosmicznie drogie auto. Cena naprawdę zwala z nóg
Kinga Rusin ma auto warte prawie pół miliona złotych (ONS)

Kinga Rusin była do niedawna jedną z twarzy stacji TVN. Przez lata prowadziła program "You Can Dance - Po prostu tańcz" i śniadaniówkę "Dzień Dobry TVN". W tym roku dziennikarka rozstała się z telewizją i na razie nie są znane jej dalsze plany zawodowe.

Brak obowiązków zawodowych nie sprawia, że rezygnuje z luksusów. Jednym z nich jest bardzo drogi samochód. Oczywiście spełnia jej wymagania - musi być ekologiczny. Rusin znana jest z angażowania się w akcje, których celem jest ratowanie środowiska. Ma też własną markę ekologicznych kosmetyków "Pat&Rub".

Zobacz także: Roszady w programach śniadaniowych

Wspomniane auto Rusin nabyła za zawrotną kwotę 400 tys. zł. Zamieniła białego Jaguara na Porsche Panamera S E-Hybrid, które posiada 3-litrowy silnik hybrydowy, a do 100 km/h rozpędza się w 5,5 sek. Aby pojazd był bezpieczny dla środowiska, nie należy używać pełnej mocy silnika.

Widziano już ją, jak jeździ nowym Porsche po ulicach Warszawy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić