Robert Czykiel| 

Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN". To już pewne

32

W "Dzień Dobry TVN" kończy się pewna era. Kinga Rusin oficjalnie potwierdziła, że po 15 latach odchodzi z programu śniadaniowego. Z telewizją się jednak nie żegna.

Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN". To już pewne
Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN" (Instagram, Kinga Rusin)

W mediach od kilku tygodni plotkowano, że program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN" za chwilę może stracić kolejną gwiazdę. W połowie lipca na taki krok zdecydował się Piotr Kraśko, a w jego ślady miała pójść Kinga Rusin. W tej kwestii już wszystko jest jasne.

Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN"

Dziennikarka w poniedziałek rano oficjalnie potwierdziła plotki. Rusin uznała, że przyszedł czas na nowe wyzwania. Swoją decyzję ogłosiła na Instagramie.

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe, ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna - komentuje dziennikarka.
Zobacz także: Kinga Rusin odejdzie z "Dzień dobry TVN"? Fani szukają odpowiedzi między wierszami

Fani Kingi Rusin jednak nie mają powodów do rozpaczy. 49-latka zamierza zostać w telewizji, ale chce się sprawdzić w innym formacie.

Jeśli chodzi o telewizję - wiem, co chcę robić i wiem, czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają - zdradziła.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Rusin karierę telewizyjną zaczynała w TVP. Kilka lat później przeszła do TVN, gdzie prowadziła program "Wizjer". W "Dzień Dobry TVN" była od 2005 roku.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić