Sekret idealnej sylwetki Kingi Rusin. Trudno uwierzyć, że ma prawie 50 lat

456

Patrząc na atletyczną budowę ciała Kingi Rusin, trudno uwierzyć, że gwiazda ma już 49 lat. Prezenterka swoją świetną formę zawdzięcza kilku prostym zasadom, które lata temu wprowadziła w życie. Warto było czekać na efekty, których zazdrości jej niejedna Polka.

Sekret idealnej sylwetki Kingi Rusin. Trudno uwierzyć, że ma prawie 50 lat
Kinga Rusin zachwyca na nowych zdjęciach znad morza (Instagram)

Choć dzisiaj Kinga Rusin zachwyca wręcz atletyczną budową ciała, początki walki o doskonałą formę nie były łatwe. Znana prezenterka od zawsze cieszyła się szczupłą sylwetką, którą zawdzięczała zamiłowaniu do aktywnego trybu życia. Mimo wszystko budowanie masy mięśniowej okazało się nie lada wyzwaniem.

Kinga Rusin wiele zawdzięcza samozaparciu i regularnym ćwiczeniom siłowym. Jednak przy budowaniu sylwetki pomocna okazała się również pasja, którą prezenterka postanowiła rozwijać.

Kinga Rusin ćwiczenia i dieta

Oprócz porannego joggingu i codziennej siłowni Kinga Rusin dużo jeździ konno. Praca w stajni to również dobry trening. Pasja, która jest dla prezenterki relaksem i odpoczynkiem staje się kolejną okazją do ćwiczeń. Gwiazda również czas wolny spędza aktywnie. Zimą narty, a latem sporty wodne. Opalanie pod palmami to dla Kingi Rusin strata czasu.

Ponadto prezenterka od lat stosuje dietę roślinną. W jej jadłospisie nie ma nabiału, jajek, a przede wszystkim mięsa. Kinga Rusin je dużo świeżych warzyw i roślin strączkowych, które są źródłem białka niezbędnego do budowania masy mięśniowej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dzięki restrykcyjnej diecie i treningom, Kinga Rusin cieszyć się może nienaganną, umięśnioną sylwetką. Ciągłe pilnowanie diety i spalonych kalorii, na pewno nie jest wygodne, niestety wszystko ma swoją cenę.

Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić