Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Zmiany w TVN. Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochanke

12

Piotr Kraśko będzie prowadził "Fakty" w TVN i "Fakty po Faktach" w TVN24. Zastąpi Justynę Pochankę, która po 19 latach pracy odeszła ze stacji. Jeszcze w lipcu Kraśko pojawi się w głównym wydaniu "Faktów".

Zmiany w TVN. Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochanke
Piotr Kraśko nowym prowadzącym "Fakty" w TVN (Materiały prasowe)

Piotr Kraśko poprowadzi główne wydanie "Faktów" w TVN

Jak poinformowało biuro prasowe TVN Discovery Polska, już w lipcu do zespołu "Faktów" TVN i TVN24 dołączy Piotr Kraśko, który do tej pory był gospodarzem "Faktów z zagranicy” w TVN24 BIS, a w weekendy prowadził "Dzień Dobry TVN".

Świetnie nam się współpracowało z Piotrem przez ostatnie 4 lata. Cenię jego profesjonalizm, indywidualny styl i szeroką wiedzę niezbędną w newsach - informuje Michał Samul, szef Pionu Informacji TVN, redaktor naczelny "Faktów" TVN i TVN24. - Jestem pewien, że jego pasja i doświadczenie dziennikarskie będą dodatkowym wzmocnieniem zespołu tworzącego najlepszy program informacyjny w Polsce - dodaje.

Piotr Kraśko. Czym zajmował się do tej pory?

Piotr Kraśko w TVN24 i TVN24 BIS prowadził m.in. autorskie programy i "Fakty z zagranicy”.

Wcześniej Piotr Kraśko pracował m.in. w TVP. Był korespondentem TVP z Brukseli, Rzymu i Waszyngtonu. Od 2008 prowadził natomiast główne wydanie "Wiadomości” w TVP1, zaś w latach 2012-2016 był redaktorem naczelnym "Wiadomości".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić