Marianna Schreiber z gadżetem sado-maso. "Najważniejszy jest przekaz"

197

Żona ministra PiS Marianna Schreiber znowu budzi kontrowersje. Celebrytka udostępniła na Instagramie zdjęcie z gadżetem erotycznym i zwróciła się do fanów z osobistym apelem. Jej post już trzykrotnie został usunięty z serwisu ze względu na złamanie regulaminu.

Marianna Schreiber z gadżetem sado-maso. "Najważniejszy jest przekaz"
Marianna Schreiber znowu szokuje (Instagram)

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno, kiedy wzięła udział w popularnym programie Top Model w tajemnicy przed mężem, którym okazał się być minister PiS Łukasz Schreiber. Choć żona polityka odpadła już z programu, wciąż nie daje o sobie zapomnieć.

Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami, często bardzo odważnymi. Jej ostatni post był na tyle kontrowersyjny, że dwukrotnie został usunięty z Instagrama. Schreiber jednak nie dała za wygraną i udostępniła fotografię po raz trzeci.

Instagram usunął mi ten post dwa razy (jest w trakcie weryfikacji). Uważam, że najważniejszy jest tutaj przekaz, więc starałam się przyciemnić i zasłonić najlepiej jak się da - celebrytka napisała we wpisie.

Na czarno-białym zdjęciu Marianna Schreiber pozuje w długiej, prześwitującej sukience, a usta ma zakneblowane erotycznym gadżetem. Za pośrednictwem przykuwającej uwagę fotografii celebrytka zwróciła się do swoich obserwatorów z ważnym przekazem.

- Zdjęcie zapewne wzbudzi pewien niesmak u koneserów fotografii tej dostojnej i eleganckiej, ale to zdjęcie takie ma być, bo ma pokazać to, co czuję - zaczęła Schreiber.

Kobieta na zdjęciu ma zamknięte usta przez tych, którzy ją ograniczali, bądź chcą to robić swoim hejtem. Kobiety na zdjęciu nie chcą poznać, nie chcą słyszeć, ale chcą decydować i oceniać. Ile razy chciałeś powiedzieć to, co czujesz, ale bałeś się tego "co ludzie powiedzą"? - Schreiber napisała w poście.

Na końcu celebrytka zaapelowała do wszystkich, by głośno wypowiadali swoje przemyślenia i poglądy. - Nie bójmy się wyrażać swoich myśli i odczuć. Nie bójmy się tego, że nie każdemu się to spodoba. Nasze słowa, myśli nie muszą przypadać każdemu do gustu - podsumowała.

Mimo zabiegów graficznych, które miały sprawić, by zdjęcie wyglądało mniej kontrowersyjnie, post Marianny Schreiber został usunięty z Instagrama po raz trzeci. Celebrytka nadal się nie poddaje i udostępniła fotografię ponownie, tym razem z cenzurą.

Chcesz zrobić artystyczny przekaz, masz jakimś przedmiotem zamknięte usta jako symbolika tego, że często społeczeństwo pozbawia Cię samorealizacji, pragnień, mówienia tego co czujesz - nie możesz bo usuwają - skwitowała Schreiber w nowym wpisie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Katarzyna Figura opuszcza gmach sądu: "Jestem szczęśliwa"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić