Koniec plotek o orientacji Michała Szpaka? Te słowa są bardzo wymowne

546

Od lat kwestia orientacji Michała Szpaka wzbudza ciekawość. Spekulowano, że gwiazdor może być homoseksualistą. Czy tego typu spekulacje mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Wszystko wskazuje na to, że absolutnie nie!

Koniec plotek o orientacji Michała Szpaka? Te słowa są bardzo wymowne
Michał Szpak (AKPA)

O orientacji Michała Szpaka mówiło się i nadal mówi bardzo dużo. Do spekulacji na tym podłożu przyczynił się bez wątpienia kontrowersyjny wizerunek tego artysty. Ludzie zaczęli oceniać, że jest homoseksualistą lub transwestytą.

Szpak nie stroni od pomalowanych paznokci czy makijażu scenicznego. Ostatnio natomiast pojawił się w kampanii reklamowej marki specjalizującej się w różnego rodzaju produktach do włosów.

Właśnie ze względu na specyficzny, przynajmniej w naszym kraju wizerunek, przez lata uznawano Michała Szpaka za geja - możemy przeczytać w serwisie WP Gwiazdy.

W zapewnienia Szpaka ludzie nie są w stanie uwierzyć. "Choć Michał nosi damskie fatałaszki, maluje się, a na scenie zachowuje się jak transwestyta, to zapewnia, że jego wizerunek nie przekłada się na jego seksualność. Nie jestem gejem - powtarza, ale ludzie i tak mu nie wierzą" - zauważono w materiale.

One kręcą Michała Szpaka

Eska donosi, że wokalista nie tylko nie jest gejem, ale co więcej - czuje pociąg seksualny do czarnoskórych kobiet! Podobno zamarzyło mu się dziecko z Afroamerykanką.

To bardzo wymowne informacje. Być może sprawią one, że ludzie przestaną plotkować na temat orientacji seksualnej Michała Szpaka.

Zobacz także: Michał Szpak został ambasadorem marki Pantene
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić