Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...

Koniec wątpliwości ws. Doroty Wellman. Pojawił się komunikat

33

Od jakiegoś czasu Dorota Wellman nie pojawiała się w "Dzień dobry TVN". To nieco zmartwiło fanów tej popularnej prezenterki. Najnowsze informacje powinny ich uspokoić.

Koniec wątpliwości ws. Doroty Wellman. Pojawił się komunikat
Dorota Wellman (Licencjodawca, AKPA)

Wrzesień 2022 przyniósł pewne zmiany. Od tego miesiąca "Dzień dobry TVN" naprzemiennie prowadzi aż sześć duetów: Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek-Majdan, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, a także Marcin Prokop i Dorota Wellman.

Ostatnia z wymienionych od jakiegoś czasu nie pojawiała się na antenie. To zaniepokoiło niektórych widzów. Zaczęli się zastanawiać, kiedy ponownie ujrzą Dorotę.

W końcu przedstawiciele "Dzień dobry TVN" przerwali milczenie w tej sprawie. "Dorotki chwilkę z nami nie było, ale wraca do nas po przerwie. Przywita was wraz z Marcinem już we wtorek o 8:00" - oznajmili radośnie za pośrednictwem Instagrama.

Absencja Doroty Wellman to już zatem historia. Teraz znów powinna regularnie pojawiać się w popularnej śniadaniówce.

Ostatnio Dorota była zastępowana. U boku Marcina Prokopa pojawiały się Anna Kalczyńska oraz Ewa Drzyzga.

Nie uwierzą państwo, co nam się dzisiaj z Marcinem przytrafiło. Przyszliśmy do pracy rano i okazało się, że żadne z nas się nie pomyliło. Tak miało być. Z wielu prowadzących "Dzień dobry TVN" maszyna losująca wybrała właśnie mnie i Marcina - mówiła Kalczyńska w "DDTVN".

Dorota Wellman "zabezpiecza teren"

Niegdyś Dorota Wellman odniosła się do swojej roli w "Dzień dobry TVN".

Jak to powiedział kiedyś nasz szef, to ja jestem od tego, żeby zabezpieczać teren, czyli jestem tą osobą, która musi to wszystko rozładować i wszystkie zadziwiające pomysły przekształcić na naszą korzyść. Nie powiem, że żyję w pełnej gotowości, ale wiem, że po nim można się spodziewać wszystkiego. My obydwoje nie należymy do normalnych, a ja muszę to czasami tonować. To jak z niegrzecznym dzieckiem, czasami trzeba przytrzymać za rączkę. Ale kocham to Marcina szaleństwo, dzięki temu ten program żyje - podkreśliła, cytowana przez pomponik.pl.
Zobacz także: Sara Boruc o influencerkach: "To nie jest praca"
Autor: MDO
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Belinda Bencic wróciła po przerwie macierzyńskiej i wygrała w Abu Zabi
Zakopane ubiega się o szczególny status. Chce przyciągnąć więcej turystów
Czarne wilki w świętokrzyskich lasach. To ogromne zaskoczenie
Tajemnicze postacie w chmurach. Piloci widują je codziennie
Tragiczny finał karambolu na S7. Zmarł kolejny uczestnik wypadku
Nie żyje prof. Jadwiga Puzynina. Wybitna uczona miała 97 lat
Seniorzy masowo rezygnują z sanatoriów. Powody zaskakują
Spędzili 491 dni w niewoli. Taki jest stan izraelskich zakładników
Zabrała jedzenie ze śmietnika Biedronki. Sąd podjął decyzję
Aryna Sabalenka spełniła obietnicę po Australian Open. Paula Badosa zachwycona
Udawali policjantów, doszło do strzelaniny. Chwile grozy w Wołominie
Policja w żałobie. Nie żyje st. asp. Sławomir Marciniak
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić