Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Będzie skandal?! Kontrowersyjna wróżka mówi, co wydarzy się w 2022 r.

18
Podziel się:

Jemima Packington, określana jako "Mystic Veg", cieszy się niemałą popularnością w Wielkiej Brytanii. Ta kontrowersyjna wróżka podzieliła się przewidywaniami na nadchodzący czas. Dla tych, którzy wierzą w przepowiednie, nie będą to dobre wieści.

Będzie skandal?! Kontrowersyjna wróżka mówi, co wydarzy się w 2022 r.
Jemima Packington (YouTube, SWNS)

Packington wróży ze... szparagów! Najpierw zadaje pytanie, później wyrzuca je w powietrze i odczytuje to, jak ułożą się na ziemi.

Jej babcia miała podobną metodę. Nie posługiwała się jednak szparagami, ale liśćmi herbaty. Jemima twierdzi, że dar widzenia przyszłości jest w jej rodzinie dziedziczny.

"Szparagowa wróżka" z ogromną pewnością siebie wygłasza kolejne przepowiednie. Uważa, że jej wizje spełniają się nawet w 90 procentach!

Do tej pory przewidziała konflikt Harry'ego i Meghan z rodziną królewską. Słusznie założyła też, że Boris Johnson będzie premierem Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, wspominała również o Brexicie.

"Szparagowa wróżka" mówi, co wydarzy się w 2022 roku

Packington przewiduje, że w 2022 roku rodzinę królewską spotkają liczne skandale, które przyniosą smutne konsekwencje.

Odniosła się też do pandemii koronawirusa. Wizjonerka przewiduje, że pozostanie z nami na zawsze i będziemy musieli się do tego po prostu przyzwyczaić.

Zaznacza, że przez COVID-19 podróżowanie nieustannie będzie utrudnione. Jej zdaniem, z biegiem czasu niewiele osób będzie stać na wyjazdy.

Packington wie już, kto zostanie mistrzem świata w piłce nożnej. Wróżka stawia na Chorwatów. Oscara ma natomiast dostać film "The Power of the Dog".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
ale
5 miesięcy temu
czy oni wszyscy przepowiedzieli kiedyś coś dobrego. tak jak w biblii. same nieszczzęścia.
Precz
5 miesięcy temu
Wspólnota daje zatrute przetrwanie i oczekuje wdzięczności za to - nazywając każdego pokornego niewinnym -ale jest dokładnie na odwrót - dla tego niewinny jest przykładowy alfons prawiczek który traktuje wasze córki jako przedmioty przetrwania -ale nienawidzi ich i marzy o ich i waszym nieistnieniu - Z kolei dla waszych niekumatych synów - tych zarobionych śmieci z których jesteście dumni i również was przewrotnych - nie jest winna ściera do rypania tylko ten alfons który trudni się wyławianiem takich ścier na dyskotece -dla tego wasz altruizm (chrześcijański) - wspólnotowy - jest przewrotnością. Kto pierwszy poszedł, kto pierwszy,ujął, kto pierwszy nienawidzi, kto pierwszy przestrzega pierwszego planu - jedynej logiki względem normatywu - ten pierwszy ma największe all inclusive w tym łańcuchu pokarmowym wieczności.
88878
5 miesięcy temu
ale bzdety o2 nie ma już co zamieszczać po prostu siegnęło dna
Polska
5 miesięcy temu
Ja wróżę z kupy na talerzu która zjada tusk.
Jan
5 miesięcy temu
z mirabelek i szczawiu niech POwróży
O!!!
5 miesięcy temu
Do tych stwierdzeń nie trzeba szparagów .... tylko kto pozwolił na CPVID ( rządy , służby i inni ) ??????????????????????????
www
5 miesięcy temu
Uśmiechnijcie się, jutro też jest dzień!
stefan
5 miesięcy temu
moze niech zje te szparagi...dla zdrowia
Anais
5 miesięcy temu
co za pierdoły
Karol
5 miesięcy temu
Trzeba być niewykształconym albo koniem bożym, żeby nie rozumieć różnicy między grypą a covid
dfg
5 miesięcy temu
Bo grypa jest z nami od zawsze, tez mi wrozba.
a szparagi
5 miesięcy temu
takie drogie..nie lepiej wróżyć z fusów..?!
pawel-
5 miesięcy temu
następnym razem niech wróży z kart do bankomatów ...
fffff
5 miesięcy temu
ja naprawdę nie rozumiem...walczą kościołem mówiąc, że to średniowieczne zabobony a sami ciągle wrzucają proroctwa jakiś świrów typu ta pani lub Jackowski co jest jeszcze większym idiotyzmem niż kościół
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić