aktualizacja 

Koronacja króla Karola III. W mediach ach huczy od plotek

36

W ciągu ostatnich tygodni poddani brytyjskiej rodziny królewskiej w napięciu śledzili przygotowania do koronacji nowego króla. Największe poruszenie budzi kwestia zaproszenia księcia Harry'ego. Teraz okazało się, że prawdopodobnie pojawi się bez żony.

Koronacja króla Karola III. W mediach ach huczy od plotek
Meghan Markle nie będzie towarzyszyła księciu Harry'emu podczas koronacji teścia? (Getty Images, Karwai Tang)

Między księciem Harrym a jego bliskimi z Wielkiej Brytanii wciąż panują oziębłe relacje. Do takiego stanu rzeczy przyczynił się sam młodszy syn księżnej Diany, ponieważ nie tylko udzielał licznych wywiadów, w których krytykował swoich krewnych, lecz także napisał autobiografię "Ten drugi". Nie wahał się przed wyjawieniem w niej tajemnic rodziny królewskiej.

Meghan Markle nie przyjedzie na koronację króla Karola?

Na temat relacji panujących obecnie w rodzinie królewskiej zabrał głos Paul Burrell. Aż przez 10 lat pracował on dla księżnej Diany Spencer jako kamerdyner. Burrell otwarcie wziął stronę króla Karola, który jego zdaniem zachował "moralną wyższość" nad zbuntowanymi synem i synową.

Paul Burrell wyraził przekonanie, że ostatecznie książę Harry pojawi się na koronacji ojca. Były kamerdyner jednocześnie jest pewien, że na uroczystościach zabraknie jego żony – Meghan Markle. Burrell uważa, że w pełnej napięcia sytuacji Amerykanka nie odważy się pokazać krewnym męża na oczy, szczególnie po serii wywiadów, w których ich oczerniała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia
Nie sądzę, aby Meghan była wystarczająco silna lub odważna, by się tam pojawić – musiałaby spojrzeć w oczy rodzinie, która metaforycznie wepchnęła pod autobus. Ale myślę, że Harry może przyjść sam, a ona prawdopodobnie powie mu, że jeśli pojadą, nie będzie w stanie stać u jego boku – tłumaczył Paul Burrell w rozmowie z "Closer Magazine".

Zarówno książę Harry, jak i Meghan Markle otrzymali zaproszenie na uroczystości koronacyjne. Niestety dla pary, nie obejmuje ono ich dzieci, Archiego i Lilibet.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić