Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski| 
aktualizacja 

Korwin-Piotrowska "jedno wie". Tak komentuje niedzielne wybory

6

Karolina Korwin-Piotrowska nie była w stanie powstrzymać się od wybuchu radości i skomentowała wstępne wyniki wyborów wskazujące na pyrrusowe zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości. Tuż po zakończeniu ciszy wyborczej dała upust pozytywnych emocji.

Korwin-Piotrowska "jedno wie". Tak komentuje niedzielne wybory
Karolina Korwin-Piotrowska nie ukrywała satysfakcji z pierwszych opublikowanych wyników głosowania (Instagram)

Wczorajszy wieczór wyborczy był prawdziwym triumfem dla ponad 11 mln obywateli, którzy wsparli swoimi głosami partie opozycyjne. W tym gronie znalazło się wielu przedstawicieli show-biznesu, licznie dokumentujących na zdjęciach moment wrzucania kart do urn wyborczych.

Jedną z osób aktywnie zachęcających do uczestnictwa w wyborach parlamentarnych była Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka nieraz publikowała na swoich kontach w mediach społecznościowych materiały, które miały wykazać negatywny wpływ rządów Prawa i Sprawiedliwości na funkcjonowanie naszego kraju. Szczególnie mocno angażowała się w temat łamania praw kobiet.

Karolina Korwin-Piotrowska emanowała radością po sukcesie opozycji

Dziennikarka na gorąco komentowała spływające dane o wynikach wyborów i imponującej, rekordowej frekwencji. W międzyczasie pozwalała sobie na zamieszczanie humorystycznych wpisów, wyraźnie nawiązujących do porażki panującej partii względem czterech ugrupowań z drugiej strony politycznej barykady, które przekroczyły próg wyborczy.

52-latka pozwoliła sobie też na chwilę szczerości, dzieląc się ze swoimi obserwatorami obszernym wpisem.

Za nami 8 lat. Chcę sobie przypomnieć, jak to jest żyć w fajnym kraju. Bez strachu, złości, zła. Bardzo chcę. Strasznie zatruto nas złem przez te lata. Trzeba nam, trzeba mi, odtrutki. Ale jedno wiem: Polacy są za***iści. W zrywach jesteśmy mistrzami świata, galaktyki, pokonaliśmy Gwiazdę śmierci - napisała w charakterystycznym dla siebie stylu.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Karolina Korwin-Piotrowska dodała też, że "ludzie są dobrzy i nie chcą się tylko kłócić i szczuć na siebie". Na koniec potwierdziła osiągnięcie zamierzonego efektu dzięki mobilizacji milionów zsolidaryzowanych Polaków.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić