Koszmar, co zobaczył Jackowski! "Polski nie ma"

464

Znany Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją najnowszą przepowiednią. Stwierdził, że już dawno nie miał tak silnej wizji. Ocenił, że nasz kraj czekają w tym roku bardzo trudne chwile.

Koszmar, co zobaczył Jackowski! "Polski nie ma"
Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się wizją na nadchodzący czas (YouTube)

Podczas ostatniej transmisji na żywo znany jasnowidz Krzysztof Jackowski próbował odpowiedzieć na pytanie, co wydarzy się w najbliższym czasie w Polsce. Jego zdaniem, przyszłość nie maluje się w jasnych barwach.

Dzieją się rzeczy bardzo niebezpieczne. Najgorsze jest to, że są one krótkotrwale niebezpieczne. My możemy skutki odczuć już w tym roku – ocenił jasnowidz z Człuchowa.

Znany jasnowidz mówi o inflacji. "Ceny galopujące"

Krzysztof Jackowski zabrał głos w sprawie rosnących cen. Przyznał, że jego zdaniem będzie pod tym względem coraz gorzej.

Wiosną ubiegłego roku czuliśmy, że są obostrzenia, ale rząd dba. Dwoi się i troi, żeby nam to zrekompensować. A tu raptem dzieje się coś innego. Na jesieni 2021 roku mamy do czynienia z potężną inflacją. Ceny galopujące – powiedział jasnowidz.

Polska utraci suwerenność? Przerażająca wizja Jackowskiego

Krzysztof Jackowski stwierdził również, że dla Polski praktycznie nie ma już nadziei. Ocenił, że nasz kraj coraz bardziej traci suwerenność. A dalej ma być tylko gorzej.

Jeżeli Polska będzie miała w czymś uczestniczyć militarnie, to wschodni wąski odcinek polskiej ziemi będzie odcięty od reszty kraju. (…) Ja bym powiedział, że sprawa ma drugie dno. Były rozmowy na wysokim szczeblu między Rosją a USA. Rosja stawiała jakieś warunki, USA raczej też, skoro to był dialog. Mi się wydaje, że to są pewne ustalenia i pewna umowa. Przy tym dealu nie ma naszego kraju – powiedział Jackowski.

Obejrzyj także: Kataklizm "w państwie X". Jackowski: Sytuacja będzie beznadziejna

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić