aktualizacja 

Kożuchowska o kryzysie w małżeństwie. Wyznała, jak sobie radzi

32

Znana aktorka Małgorzata Kożuchowska wyznała, jak radzi sobie w trudnych chwilach w małżeństwie. Jak powiedziała w rozmowie z "Na Żywo", zawsze ogromnym wsparciem była dla niej jej matka i zawsze mogła na nią liczyć.

Kożuchowska o kryzysie w małżeństwie. Wyznała, jak sobie radzi
Małgorzata Kożuchowska (ONS)

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej znanych aktorek. Karierę w teatrze zaczęła jeszcze w 1994 roku, a chwilę później zaczęła pojawiać się również w kinie. Jej najnowsza rola to rola Stanisławy Gierek w filmie "Gierek".

Kryzysy w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej

Aktorka spełniła się również prywatnie. Od 13 lat jest żoną Bartka Wróblewskiego, a 7 lat temu urodził im się syn Jasio. Historia ich miłości jest naprawdę romantyczna. Mężczyzna zobaczył aktorkę w autobusie lotniskowym, gdy oboje lecieli tym samym lotem do Rzymu.

Aktorka wyznała jednak, że w małżeństwie nie wszystko jest tak kolorowe. Były też chwile kryzysu. Kiedyś każde było zajęte swoją karierą i nie mieli czasu na rozmowy. Wtedy Kożuchowskiej pomagała mama. Aktorka przypominała sobie jej słowa.

Zawsze była dla mnie ogromnym wsparciem i zawsze mogłam i mogę na nią liczyć - powiedziała Kożuchowska w rozmowie z "Na Żywo".

Ma się do kogo zwrócić

Aktorka wyznała, że w trudnych sytuacjach zwraca się do Boga. Jak mówi, kiedy są te cięższe chwile, to ma się do kogo zwrócić: "Boże, ślubowałam, ale weź teraz zerknij trochę na nas, bo widzisz, że nie jest najlepiej. Wyciągnij rękę i pomóż".

Zobacz także: Szantażowali polityków Porozumienia? "Poważne zarzuty"
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić