Kożuchowska przyszła do Mołek. Fani są bezlitośni

35

Magda Mołek zdecydowała się na przeprowadzenie rozmowy z Małgorzatą Kożuchowską. Ich konwersacja wywołała mnóstwo emocji wśród internautów. Nie brakuje gorzkich słów.

Kożuchowska przyszła do Mołek. Fani są bezlitośni
Magda Mołek, Małgorzata Kożuchowska (YouTube, W MOIM STYLU Magda Mołek)

Magda Mołek ma za sobą wieloletnią współpracę ze stacją TVN. Gwiazda była odpowiedzialna za prowadzenie dużych imprez, ale przede wszystkim pojawiała się na antenie "Dzień dobry TVN".

W końcu jednak uznała, że powinna zakończyć kooperację z tą telewizją. Przestała pracować przed kamerami i zajęła się innymi rzeczami. W późniejszych wywiadach tłumaczyła, że kierowała się przede wszystkim względami osobistymi. Chciała częściej przebywać z dziećmi.

Stwierdziłam, że tak późno urodziłam swoje dzieci i tak długo na nie czekałam, że chcę z nimi być. Doszłam do wniosku, że nie ma w tym momencie dla mnie nic ważniejszego. Nie jestem typem histeryczki, nie postępuję pochopnie. Jestem na to zbyt sczerstwiała już. Wszystko dokładnie przemyślałam. Byłam pewna, że to najlepsze, co mogę zrobić - mówiła Plejadzie.

Bez pracy długo nie wytrzymała. Założyła kanał na YouTube. Do "W Moim Stylu" zaprasza przeróżne gwiazdy show-biznesu. Rozmowy dotyczą życia codziennego, ale i pracy. Ostatnio Mołek gościła Małgorzatę Kożuchowską.

Ten wywiad nie spodobał się niektórym internautom. Zarzucają dziennikarce, że wbijała szpile swojej rozmówczyni. Aktorka natomiast została oskarżona o to, że nie była zbyt zainteresowana rozmową.

Internauci krytykują rozmowę Mołek z Kożuchowską

Pod wywiadem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Co dokładnie piszą internauci?

  • A ja myślę, że gospodyni bardzo zimno potraktowała swojego gościa, cały czas była znudzona wypowiedzią Kożuchowskiej no i jej mina bezcenna, widać duży dystans między paniami.
  • Troszkę przykro było słuchać tego wywiadu. Pani Magda świadomie lub nie sugerowała, że pani Małgorzata zbyt mało czasu poświęcała swojemu dziecku, jak był mały.
  • Bardzo źle się oglądało ten wywiad. Miałam wrażenie, że p. M. Kożuchowska nie czuła się komfortowo, ponieważ nie patrzyła w ekran. Sprawiło to wrażenie lekceważenia, tylko nie wiem, czy prowadzącej, odbiorców, czy formuły programu.
  • Kocham ten kanał, tym razem czuję jakiś dyskomfort, dziwną atmosferę i momentami napięcia pomiędzy prowadzącą a gościem.
  • Pierwsza rozmowa, w której Pani Magda wbijała subtelnie szpileczkę za szpileczką.


Zobacz także: Celebryci walczą z inflacją, a Pazurowie łamią prawo przez kabanosy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić