aktualizacja 

Królikowski chwali się nowym projektem. Internauci: "Strach się bać"

35

Antoni Królikowski wrzucił do sieci nowe zdjęcie. Celebryta siedzi przy laptopie, mając w zasięgu wzroku między innymi lazurową wodę. Publikując migawkę, pochwalił się jednocześnie, że pracuje nad nowym projektem. Internauci byli bezlitośni.

Królikowski chwali się nowym projektem. Internauci: "Strach się bać"
Antek Królikowski (Instagram)

Antek Królikowski podupadł w oczach internautów. Wszystko za sprawą perturbacji w życiu prywatnym. Celebryta zostawił żonę Joannę Opozdę i syna Vincenta, by związać się z nową partnerką. Do tego doszły jeszcze inne wydarzenia i przepychanki między małżonkami, o których było bardzo głośno.

Aktualnie Królikowski stara się układać życie na nowo. We wtorek opublikował w sieci kolejną migawkę. Aktor znajduje się na tarasie, w jakimś rajskim miejscu. Siedzi przy laptopie i trzyma się za głowę, rozmyślając nad - jak zdradził w opisie - nowym projektem.

Zaznaczył też, że jest mu "najlepiej" i że to dla niego "pracujące lato". Internauci nie przeszli obok tej fotki obojętnie. Pojawiły się komentarze, które z pewnością nie spodobają się Królikowskiemu.

Antek Królikowski rozjuszył internautów

Internauci nie zareagowali zbyt pozytywnie na najnowszą internetową aktywność gwiazdora. "Aż strach się bać co to za nowy projekt" - czytamy w jednym z komentarzy.

Nikogo to nie obchodzi... - napisała pewna internautka.

Kolejna uderzyła jeszcze mocniej. "Fajnie się siedzi na wakacjach i spogląda na morze. Ciekawe czy twoja była partnerka ma też takie luksusy i może w spokoju sobie posiedzieć" - zaczęła się zastanawiać.

Dziecko się zrobiło, a tylko mama bawi i się opiekuje. Dzień i noc bez przerwy. Jesteś hipokrytą, że wstawiasz takie zdjęcia - dodała gorzko.
Z tymi nowymi projektami, to tak ostrożnie tym razem - zaapelował jeden z internautów.

Są oczywiście też pozytywne wpisy internautów. "Przyjemnego odpoczynku", "Piękne miejsce", "Wow" - czytamy w tych przyjemniejszych komentarzach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Urlop po sezonie. Gdzie warto się wybrać?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić