aktualizacja 

Królikowski zamieszkał z kochanką. Tak go traktują sąsiedzi

258

Wszystko wskazuje na to, że małżeństwa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego nie da się już uratować. Celebryta kontynuuje bowiem spotkania z kochanka Izą. Teraz wyszło na jaw, jak jest odbierany przez środowisko nowej miłości.

Królikowski zamieszkał z kochanką. Tak go traktują sąsiedzi
Antek Królikowski (AKPA)

Wielkim echem odbiło się rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Niedawno media rozpisywały się o tym, że aktor zdradził żonę jeszcze przed porodem.

Tabloidom szybko udało się ustalić, że kochanką Antka jest ich sąsiadka Izabela. Potem ujawniono, że jest prawniczką. Pisano też, że ze względu na medialny skandal jej kariera może mocno ucierpieć. Mimo to Iza i Antek nie zrezygnowali ze spotykania się.

Portal Pudelek podaje, że Królikowski zamieszkał w jej nowym apartamencie na warszawskiej Woli. Jak został przyjęty m.in. przez sąsiadów?

Po rozstaniu z Joanną Antek zamieszkał ze swoją nową dziewczyną w apartamencie na nowoczesnym osiedlu na warszawskiej Woli. Widać, że aktor czuje się tutaj swobodnie. Zdążył już zaprzyjaźnić się z sąsiadami. Iza ma psa, z którym Antek regularnie wychodzi, dzięki czemu udało mu się poznać innych mieszkańców. O dziwo, cieszy się dużą sympatią zarówno wśród nich, jak i pracowników pobliskich kawiarni i knajpek - mówi źródło Pudelka.

Mieszka niedaleko Opozdy!

Okazuje się, że mieszkanie Izy znajduje się tylko kilka ulic od lokum Opozdy i jej synka. Wobec tego mogą się przypadkiem spotkać podczas spacerów. Są też plusy - w razie potrzeby Antek może szybko dotrzeć do synka i żony.

Dzięki temu w każdej chwili może podrzucić Asi potrzebne rzeczy. Najczęściej wówczas korzysta z taksówek, bo wie, że paparazzi znają jego samochód, a nie chce narażać swojej nowej dziewczyny na zainteresowanie mediów - podaje informator.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Natalia Kukulska: "Dotyka mnie okrutnie to, co przeżywają matki"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić