aktualizacja 

Królowa konfliktów. "Czarna lista" Edyty Górniak jest bardzo długa

15

Edyta Górniak często wzbudza kontrowersje. Jest też osobą, która ma na swoim koncie sporo konfliktów. Jej "czarna lista" jest naprawdę pokaźna. Na przestrzeni lat wchodziła w wiele sporów m.in. z innymi artystami.

Królowa konfliktów. "Czarna lista" Edyty Górniak jest bardzo długa
Edyta Górniak (AKPA)

Ostatnio pojawił się kolejny głośny krytyk Edyty Górniak. Jakub Żulczyk suchej nitki nie zostawił na niej po koncercie "Murem za polskim mundurem", gdzie wokalistka zaśpiewała m.in. utwór "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena.

Żulczyk napisał, że Górniak jest "skompromitowana artystycznie i wizerunkowo" i "obecnie zajmuje się szerzeniem marsjańskich majaczeń". Ponadto jej występ nazwał "przekroczeniem, na które nie był gotowy i chyba nigdy nie będzie".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Górniak nie przeszła obok tego wpisu obojętnie. Oceniła, że jego gorycz wynika z niskiej świadomości, wysokiej samotności, a także z "przeciętnego stopnia kultury słowa i umiejętności posługiwania się językiem polskim".

Wybaczam panu szczere intencje obrażenia mnie. I z przykrością, lecz także szczerze muszę panu tej przyjemności odmówić - podkreślała artystka.

Ostatnio Górniak nie szczędziła również uszczypliwości Maffashion czy Małgorzacie Rozenek. To kolejne osoby, które "podpadły" piosenkarce.

"Czarna lista" Edyty Górniak

Na "czarnej liście" Górniak pojawili się również wszyscy jej eks. Chodzi m.in. o Piotra Gembarowskiego, Roberta Kozyrę czy Dariusza Krupę.

Pomponik wylicza, że na przestrzeni lat artystka wchodziła w konflikty z wieloma osobami. Przypomniano spory z Justyną Steczkowską, Dodą, Mają Sablewską, Cleo, Marylą Rodowicz, Kingą Rusin, Donatanem, a także Paullą. Trochę tego się nazbierało, oj nazbierało!

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić