Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|
aktualizacja

Królowa wprowadziła nowy zakaz. Tym razem tyczy się członków rodziny królewskiej

29
Podziel się:

Konflikty mniejsze i większe zdarzają się w każdej rodzinie. Nawet tej królewskiej. I właśnie w związku z nimi królowa wprowadziła nowy zakaz. Choć powód wydaje się być raczej prozaiczny...

Królowa wprowadziła nowy zakaz. Tym razem tyczy się członków rodziny królewskiej
Królowa Elżbieta II (Getty Images)

Królowa Elżbieta II ma na głowie nie tylko państwo, ale również całą rodzinę królewską. W związku z tym to ona zajmuje się rozwiązywaniem problemów każdej rangi.

Kłótnie i spory w rodzinie królewskiej są na podobnych płaszczyznach, co w każdej "normalnej" rodzinie. Może jedynie różnią się rozmachem - o Kowalskich nie pisze prasa na całym świecie.

Zgodnie z tradycją, w Wigilię, rodzina królewska przy popołudniowej herbacie rozpakowuje prezenty. Później natomiast jest czas na... planszówki!

W tym roku gry nie będzie

Tym razem jednak miarka się przebrała. Chodzi o... popularną grę "Monopol". Powodowała ona wśród członków rodziny królewskiej tak duże emocje i kłótnie, że Królowa postanowiła wprowadzić zakaz gry.

Royalsi kochają dobrą grę, ale Monopol nie wchodzi w grę - powiedziała osoba z otoczenia rodziny "The Mirror".

Książę Andrzej miał powiedzieć "The Daily Telegraph", że gra staje się okrutna. Stąd też cała rodzina zbierze się na Święta w pałacu Sandringham, wspólnie zjedzą kolację, na której serwowany jest ulubiony koktajl królowej "Zaza", otworzą prezenty po popołudniowej herbacie w Wigilię, ale obędzie się bez "Monopolu". W pierwszy dzień świąt będą z kolei oglądać świąteczne orędzie Królowej do narodu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
123
6 miesięcy temu
Królowa Elżbieta nie ma na głowie państwa, ma tylko funkcję reprezentacyjną i nie podejmuje żadnych decyzji dotyczących funkcjonowania państwa, nie wypowiada się też na tematy polityczne.
Rik
6 miesięcy temu
To nie gra . włości zostaną podzielone.Nowy porządek świata oni "bogowie" a reszta ?! Nawóz!¡!!
Gozdek
6 miesięcy temu
No i jak tu żyć?
Pasożyty !
6 miesięcy temu
cyt. cała rodzina zbierze się na Święta w pałacu Sandringham, wspólnie zjedzą kolację... Lokaje kupią produkty za pieniądze poddanych, kucharki przyrządzą dania, służba poda do stołu, po trudach królewskiej kolacji służba posprząta ze stołu a lokaje umyją naczynia i skłonią się z wdzięczności do samego pasa !!!
Jaromir
6 miesięcy temu
No tak . Jak królowa taka i doniosłość jej decyzji . Czy Brytyjczycy naprawdę nie mają świadomości jacy są śmieszni i żenujący z tym cyrkiem zarządzanym przez niepoważną staruszkę?
Jasnowidz
6 miesięcy temu
Proroctwo on 2024 rok: Karol za kraty, stara będzie uciekać do Nowej Zelandii albo Australii a bahoey Harry i william dostaną torby Delivero i rowery i będzie ta hołota uczciwie pracować wedle kwalifikacji jakie mają!
obserwator
6 miesięcy temu
w chińczyka albo w warcaby niech zagrają. Łostatecznie w "pędzące żółwie" :)
Znawca zwycza...
6 miesięcy temu
Książę Andrzej to chyba raczej by zagrał w rozbieranego pokera z 17-to latkami! I w grę towarzyską wsadź patyk do dziury siłą z innymi 17-to latkami jak Virginia Giuffre Roberts.
Tylko poker
6 miesięcy temu
Andrzej woli chyba zagrać w rozbieranego pokera z 17 latkami ?? A później w grę towarzyską wsadź patyk do dziury z kolejnymi graczami jak Virginia Giuffre Roberts
Tylko planszó...
6 miesięcy temu
W tym roku rodzina królewska będzie grała w specjalną odmianę gry MONOPOLY! Pamiętacie takie pole „idziesz do więzienia, nie przechodzisz przez START, nie otrzymujesz 300$”. W tym roku rodzina królewska będzie grała w MONOPOLY, gdzie wszystkie pola oznaczone będą symbolem „Idziesz do więzienia, nie przechodzisz przez START, ale przechodzisz przez Haski trybunał ds. Ludobójstwa, nie otrzymujesz 300$, ale tracisz cały majątek!”
Rozbawiony
6 miesięcy temu
Będą grali w nową odmianę MONOPOLY gdzie wszystkie pola gry to znak „idziesz do więzienia nie przechodzisz przez start nie otrzymujesz 300$”.
Straszne!
6 miesięcy temu
Nie będę mógł spać! A świat już nie będzie taki jak był!
Serw
6 miesięcy temu
Czy Ela zaszczepiona 4 dawkami?
oldie
6 miesięcy temu
czy w monopoly byla mozliwosc kupienia falklandow? przepraszam, malwinow
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić