Krysia z "Lokatorów" ma 50 lat. I zupełnie nowy pomysł na siebie

5

Agnieszka Michalska w połowie lat 90. skończyła szkołę aktorską. Na dużą rolę jednak musiała poczekać. Po roli w "Lokatorach" przyszły niestety same epizody w serialach. Dziś aktorka ma zupełnie nowy pomysł na siebie. Czy uda jej się przebić?

Krysia z "Lokatorów" ma 50 lat. I zupełnie nowy pomysł na siebie
(AKPA)

Agnieszka Michalska urodziła się w Łodzi. Tam też skończyła szkołę aktorską w 1995 roku. Jej kariera zapowiadała się owocnie, bo zadebiutowała jako aktorka już w 1993 rolą Zosi w "Weselu" Stanisława Wyspiańskiego" w reżyserii Ryszarda Krzyszychy, wystawianym w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.

W 1999 pojawiła się jako Krysia Drewnowska w serialu "Lokatorzy". Ta rola dała jej ogólnopolską rozpoznawalność.

Niestety, nawet to nie pomogło jej w zdobyciu uznania reżyserów. Na ekranie pojawia się do dziś, niestety jedynie w rolach epizodycznych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nowe powołanie

Aktorka jednak nie użala się nad sobą. Wzięła sprawy w swoje ręce i założyła kanał na YouTubie o nazwie "Kultura to Natura", gdzie zebrała już tysiąc subskrybentów. Na kanale prowadzi ciekawe rozmowy z reżyserami, pokazuje fragmenty swoich monodramów czy mówi o emocjach.

Oprócz tego prężnie działa w mediach społecznościowych. Obserwuje ją ponad 1200 osób. Czy uda jej się przegonić "zawodowe" influencerki?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić