Kryzys w małżeństwie Opozdy i Królikowskiego. Do akcji wkracza Minge

44

Joanna Opozda przeżywa trudny czas. Wszystko za sprawą tego, że została porzucona przez swojego męża Antka Królikowskiego. Aktorkę pocieszyć postanowiła projektantka Ewa Minge.

Kryzys w małżeństwie Opozdy i Królikowskiego. Do akcji wkracza Minge
Ewa Minge (AKPA)

O rozstaniu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego zrobiło się bardzo głośno. Nadal trudno uwierzyć w to, że ten związek rozpadł się zaledwie kilka miesięcy po ślubie.

Z doniesień prasowych wynika, że Królikowski porzucił żonę dla... sąsiadki. Te informacje sprawiły, że Antek znalazł się na czarnej liście internautów oraz znajomych z branży.

Najbardziej to wszystko przeżywa Asia. Celebrytka, która niedawno urodziła synka, ponoć nie może odnaleźć się w nowej sytuacji. Ważne jest jednak to, że może liczyć na wielkie wsparcie od bliskich.

Ewa Minge pociesza Joannę Opozdę

Ostatnio do zranionej Opozdy zwróciła się projektantka Ewa Minge. Postanowiła dodać jej otuchy.

Asia każdy w życiu może się pomylić, ale jeżeli rodzi się z tego życie, to trzeba o nie walczyć, błąd pozorny i błahy okaże się za jakiś (czas? - dop. red.), a wartość po nim nieoceniona. Wiem, co piszę, będzie trudno, smutno, ale sens już nigdy nie zginie. Doświadczyłam - napisała Minge.

Taki komentarz zamieściła pod zdjęciem, na którym pojawiła się Opozda i jej synek. "Przepraszam pana, z którego peronu odjeżdża pociąg do lepszego świata? - Lepszego świata nie ma. Ty bądź lepszy a zmienisz świat" - pisała Joasia pod tą fotką.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Liroy o legalizacji marihuany w Polsce
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić