BOB| 
aktualizacja 

Krzysztof Ibisz ma pomysł na sylwestra. Mrozi krew w żyłach

2

"Sylwestrowa Moc Przebojów" w Polsacie rozpocznie się z przytupem. Niespodziankę dla widzów przygotował Krzysztof Ibisz, który usiądzie za sterem helikoptera.

Krzysztof Ibisz ma pomysł na sylwestra. Mrozi krew w żyłach
Sylwester: Krzysztof Ibisz zaskoczy widzów

Tegoroczny sylwester spędzimy w domach z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Największe stacje telewizyjne jednak i tak szykują huczne zabawy. W Polsacie zobaczymy "Sylwestrową Moc Przebojów".

Sylwester z Polsatem. Krzysztof Ibisz przyleci helikopterem

Zabawę będzie prowadzić nie kto inny jak Krzysztof Ibisz. Popularny prezenter rozpocznie sylwestra z przytupem. Okazuje się, że przyleci helikopterem i to on będzie pilotować maszynę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ibisz oczywiście wcześniej musiał przejść specjalistyczne szkolenie. 55-latek ma za sobą 40-godzinny kurs, który robił specjalnie z myślą o sylwestrze w Polsacie.

- To jest tak jak z jazdą samochodem. Na początku to jest bardzo skomplikowane, nie wiesz co jest co, ale potem helikopter staje się przedłużeniem twojego ciała, twoim organizmem. Ty przenosisz siebie na tę niesamowitą maszynę, która zawsze mnie fascynowała - opowiadał w "Wydarzeniach".
Zobacz także: Zakaz przemieszczania się w sylwestra. Rzecznik Policji o planowanych działaniach

Ibisz będzie jednym z prowadzących "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Nie zabraknie wielkich gwiazd i licznych atrakcji dla widzów. Początek telewizyjnej zabawy już o godzinie 20.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić