Krzysztof Krawczyk w szpitalu. Nie chce z nikim rozmawiać

13

Krzysztof Krawczyk kilka dni temu trafił do szpitala po zarażeniu koronawirusem. 74-latek w przejmującej wiadomości przekazanej przez menadżera napisał, że rozpoczyna kolejną walkę i prosi o modlitwę. Zachowanie Krawczyka bardzo zaniepokoiło dawnego kolegę z zespołu.

Krzysztof Krawczyk w szpitalu. Nie chce z nikim rozmawiać
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk w 2008 r. (AKPA)

23 marca Andrzej Kosmala, wieloletni menadżer i przyjaciel Krawczyka, potwierdził, że gwiazdor zachorował na COVID-19 i musiał poddać się hospitalizacji. Sytuacja jest tak poważna, że 74-latek został podłączony pod respirator. "Muszę podjąć walkę. Jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem, jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu" – napisał Krawczyk w wiadomości przekazanej przez menadżera.

"Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie" – pisał w komunikacie i na koniec poprosił o modlitwę.

Słowa Krawczyka bardzo zaniepokoiły Mariana Lichtmana, z którym Krawczyk założył w latach 60. zespół Trubadurzy. Perkusista próbował skontaktować się z przyjacielem, ale nawet on nie mógł z nim porozmawiać.

Zobacz także: Emerytury polskich gwiazd. Narzekają, że mają je za niskie
Dzwoniłem do niego, ale nie odbiera. Bardzo to przeżywam. To nie jest w jego stylu. Martwię się, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze. My, wokaliści, mamy silne płuca, więc lepiej to znosimy – mówił Lichtman "Super Expressowi".
Jest moim przyjacielem. Czekam na jego telefon - powiedział Lichtman, zapewniając, że Trubadurzy modlą się za niego i oferują wszelką potrzebną pomoc.

Przypomnijmy, że artysta zaraził się koronawirusem mimo przyjęcia pierwszej dawki szczepionki firmy Pfizer. Krawczyk, który od lat boryka się z różnymi problemami zdrowotnymi, po wybuchu pandemii zamknął się w domu i ograniczył kontakt z ludźmi do absolutnego minimum. Niestety, nawet takie środki ostrożności nie uchroniły go przed Covid-19.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić