Książę Andrzej jest naprawdę wściekły. Tak potraktował go starszy brat

1
Podziel się:

Brytyjską rodziną królewską wstrząsnął kolejny skandal. Powód? Król Karol postanowił nie tylko eksmitować młodszego syna z żoną z jednej z koronnych posiadłości, ale i umieścić w niej własnego brata. Ten miał wpaść w furię na wieść o decyzji monarchy.

Książę Andrzej jest naprawdę wściekły. Tak potraktował go starszy brat
Książę Andrzej jest oburzony decyzją króla Karola. Ma zamieszkać w posiadłości po Harrym i Meghan (Getty Images, Indigo, Max Mumby)

Kulisy konfliktu w rodzinie królewskiej ujawnił Christopher Andersen. Pisarz i ekspert od brytyjskiej monarchii przekonywał na antenie Fox News, że książę Andrzej nie był zadowolony – delikatnie mówiąc – z konieczności opuszczenia dotychczasowej rezydencji Royal Lodge i zamieszkania we Frogmore Cottage.

Król Karol zdecydował. Książę Andrzej ma do niego żal

Według ustaleń Mirror król Karol zdecydował się na eksmisję księcia Harry'ego i Meghan Markle z Frogmore Cottage, ponieważ ma żal do młodszego syna z powodu publikacji przez niego swojej autobiografii. W "Ten drugi" nie szczędził krytyki między innymi macosze, czyli księżnej Kamili. To miało doprowadzić monarchę do furii.

A czym podpadł starszemu bratu książę Andrzej? Średni syn królowej Elżbiety od dawna wzbudza kontrowersje ze względu na swoje powiązania z finansistą i pedofilem Jeffreyem Epsteinem oraz jego partnerką i wspólniczą w przestępstwach Ghislaine Maxwell.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

Jeszcze za życia swojej matki został zwolniony z dotychczasowych obowiązków, a także pozbawiony części przywilejów – była to reakcja na krytykę ze strony opinii publicznej.

Jak podkreślił Christopher Andersen, książę Andrzej jest przyzwyczajony do zupełnie innego traktowania.

Mimo że królowa Elżbieta pozbawiła go przywilejów, zrobiła to tylko ze względu na chęć złagodzenia gniewu poddanych – zazwyczaj chętnie ulegała kaprysom syna, uważanego przez wielu członków rodziny za jej "ulubieńca".

Wcale mnie nie dziwi, że Andrzej niechętnie przenosi się ze swoich magnackich włości w Royal Lodge do znacznie skromniejszej kwatery w Frogmore Cottage. Jego zmarła matka, królowa Elżbieta, uwielbiała go i zaspokajała każdą jego drogą zachciankę. Niestety dla księcia Yorku, w mieście pojawił się nowy szeryf – podsumował Christopher Andersen (Fox News).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić