Książę Harry będzie smutny. Tak czytelnicy traktują jego książkę

3

Autobiografia księcia Harry'ego "Ten drugi" jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych książek ostatnich lat. Jej publikacja miała nawet doprowadzić do ochłodzenia relacji autora z rodziną. Niechętni tytułowi okazali się być sami czytelnicy. Tak się zachowują!

Książę Harry będzie smutny. Tak czytelnicy traktują jego książkę
Książę Harry nie będzie zachwycony tym, co czytelnicy robią z jego autobiografią. A może ucieszy się, że książka dobrze się sprzedaje? (YouTube, 60 Minutes)

Jeszcze przed oficjalną premierą książki "Ten drugi" wzbudzała ona niemałe kontrowersje. Już od kilku lat książę Harry konsekwentnie zdradzał opinii publicznej kolejne sekrety brytyjskiej rodziny królewskiej. Przypuszczano, że nie postąpi inaczej przy okazji publikacji autobiografii.

Książę Harry "Ten drugi". Tak się zachowują czytelnicy

Kiedy książka "Ten drugi" wreszcie ujrzała światło dzienne, do księgarni internetowych i stacjonarnych ruszyły setki tysięcy, a może nawet miliony osób z całego świata. Jak jednak podaje New York Post, nie wszyscy zamierzali obchodzić się z egzemplarzem z szacunkiem, którego spodziewamy się po miłośnikach czytania.

Amerykańskie biuro podróży On The Beach do tej pory zdążyło zgromadzić około setki egzemplarzy książki "Ten drugi". W jaki sposób? Okazało się, że były one pozostawiane przez klientów w hotelach czy innych wakacyjnych destynacjach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia
Nigdy nie byliśmy świadkami czegoś podobnego. Biura rzeczy znalezionych naszych kurortów są pełne kopii "Tego drugiego". Na początku uważaliśmy to za zabawne, ale w ciągu ostatnich miesięcy książki odesłały także inne hotele – relacjonuje Zoe Harris, jedna z przedstawicielek On The Beach (New York Post).

Zoe Harris uskarża się, że regały jej biur podróży są dosłownie "zawalone" egzemplarzami autobiografii księcia Harry'ego. Zaapelowała nawet, żeby personel hoteli przestał odsyłać książki pozostawione przez klientów On The Beach, ponieważ nie jest w stanie na bieżąco się ich pozbywać.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić