Adam Dąbrowski
Adam Dąbrowski| 
aktualizacja 

Książę Harry w cieniu. Brytyjskie media są zgodne. "Nie wróci"

4

Wieść o chorobie króla Karola III wywołała ogromne poruszenie. Wtedy to kontakt z rodziną królewską postanowił odnowić książę Harry. Brytyjskie gazety jasno sugerują, że zbuntowany syn nie może liczyć na powrót do pałacu.

Książę Harry w cieniu. Brytyjskie media są zgodne. "Nie wróci"
Harry nie ma szans na powrót do rodziny królewskiej - twierdzą brytyjskie media (GETTY, Anadolu Agency)

Książę Harry bardzo przeżył wieść o chorobie ojca. W wywiadzie dla programu "Good Morning America" wyznał, że sytuacja ta jest dla niego impulsem do pogodzenia się z bratem oraz z pozostałymi członkami rodziny królewskiej.

Przypomnijmy, że na początku 2020 roku Harry zrzekł się tytułu i zaczął wieść prywatne życie wraz ze swoją partnerką Meghan w Kanadzie. W ostatnich dniach była para książęca jest pod ostrzałem mediów w związku z licznymi doniesieniami o kryzysie w ich związku, a także utratą sponsorów ich fundacji Archewell.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tradycyjna Pączkarnia Słowik w Katowicach - pączki od kuchni

Syn króla zjawił się niezwłocznie w Wielkiej Brytanii, po tym jak podano do wiadomości publicznej, że Karol III ma raka prostaty. Spotkanie w londyńskim Clarence House trwało zaledwie pół godziny.

Harry'emu bardzo zależy by naprawić relacje z rodziną królewską. Pojawiły się również pogłoski, że jego ostatnie wypowiedzi sugerują również chęć powrotu do pałacu. Wątpliwości rozwiewa brytyjska prasa, która absolutnie nie widzi możliwości, by Harry mógł wrócić do rodziny królewskiej.

Media w Wielkiej Brytanii jednym głosem mówią, że dla Harry'ego nie ma już miejsca w pałacu, gdyż następca tronu książę William nie ufa mu oraz jego partnerce.

"Nie ma dyskusji, by w czasie choroby ojca, króla Karola III, częściowo wrócił do wykonywania obowiązków członka rodziny" — piszą brytyjskie gazety.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić