aktualizacja 

W Rosji huczy od plotek. Władimir Putin ma nową kochankę?

Ukraińskie i rosyjskie media donoszą, że Władimir Putin znalazł nowy obiekt westchnień. To cenzorka internetu i donosicielka Ekaterina Mizulina.

W Rosji huczy od plotek. Władimir Putin ma nową kochankę?
W Rosji huczy od plotek. Putin ma nową kochankę? (GETTY, Anadolu Agency)

Oficjalnie rosyjski dyktator był żonaty raz. Z Ludmiłą Aleksandrowną Putin ożenił się w 1983 roku. Para rozwiodła się w 2013 roku. Z byłą żoną łączą go już tylko dzieci, Marija (ur. 1985) i Jekatierina (ur. 1986).

Pierwsze pogłoski o nowej "pierwszej damie Rosji" pojawiły się w przestrzeni publicznej już w 2007 roku. Media donosiły, że "oficjalną kochanką" rosyjskiego dyktatora została Alina Kabajewa. Ani Putin, ani Kabajewa nigdy nie potwierdzili tych doniesień. Dziennikarze śledczy twierdzą, że para doczekała się dwójki dzieci.

Teraz dziennikarze z Ukrainy i Rosji informują, że i ten związek dyktatora to już historia. Putin miał zmienił obiekt swych westchnień. Według mediów nową kochanką Putina jest Ekaterina Mizulina.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Coś tu nie gra". Profesor zwraca uwagę po śmierci Nawalnego

Ekaterina Mizulina stoi na czele rosyjskiej Ligi Bezpiecznego Internetu. Ta pozarządowa organizacja cenzurująca internet. Ostatnio podczas spotkania z młodzieżą Mizulina zapowiedziała kres działania VPNów (aplikacje pozwalające Rosjanom na dostęp do zasobów internetu poza Rosją).

W 2022 roku Mizulina została prześwietlona przez współpracowników Aleksieja Nawalnego. W materiale dostępnym na Youtube na kanale Nawalny TV wypunktowano jej wyjątkowo kosztowne hobby – ubieranie się w luksusową garderobę.

Współpracownicy Nawalnego odpowiedzialni za ten materiał zastanawiali się skąd kobieta, która pracuje w organizacji pozarządowej ma pieniądze na najnowsze kreacje od zachodnich projektantów. Skomentowali, że na pewno nie "pensji małej internetowej donosicielki".

Zobacz także: Киберстукачество класса люкс: сколько стоит гардероб Мизулиной

Informacje o nowej kochance Putina zastanawiają. Ale też mrożą krew w żyłach, jeżeli zestawimy skłonności Mizuliny do donoszenia, z brutalną i nieznosząca sprzeciwu polityką rosyjskiego dyktatora. A przecież wczoraj (16 lutego) świat obiegła wiadomość o śmierci Aleksieja Nawalnego.

Autor: BAN
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić