Książę William jeździ z synem koparką. Mina księcia Louisa jest wymowna

2

Dzieci Kate i Williama towarzyszyły im podczas celebracji Dnia Wolontariatu na budowie w Berkshire. Louis i George jeździli koparką, natomiast Charlotte z gracją strzelała z łuku. Uwagę mediów przykuwał jak zwykle niesforny 5-latek i jego zabójcze miny.

Książę William jeździ z synem koparką. Mina księcia Louisa jest wymowna
Książę Louis jeździ koparką i jak zwykle stroił miny (Getty Images, Mark Kerrison)

W sobotę 6 maja w opactwie Westminster miała miejsce koronacja Karola III na władcę Zjednoczonego Królestwa i krajów Wspólnoty Narodów. Uroczystość odbywa się zgodnie z wieloletnią tradycją. Tuż po tym wydarzeniu członkowie rodziny królewskiej wzięli udział w "The Big Help Out", czyli corocznej inicjatywie zachęcającej do wolontariatu.

W poniedziałek 8 maja William, Kate i trójka ich dzieci pojawili się w Berkshire, gdzie budowana jest kolejna siedziba lokalnego harcerstwa. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia i nagrania dokumentujące to wydarzenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Książę William i księżna Kate na trybunach

Mały książę żadnej roboty się nie boi

"Normalna rodzina" - piszą w mediach społecznościowych zauroczeni internauci. Rozczulają nagrania, na których książęce dzieci pałaszują smakołyki z ogniska, za nic mając dworską etykietę.

Wrażenie robią też ujęcia pokazujące, jak synowie wraz z Williamem przesypują piach koparką. Po minach Louisa i George'a można wnioskować, że ich tata bawił się budowlaną maszyną znacznie lepiej niż oni.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na formalnych, jak i nieoficjalnych kontach poświęconych rodzinie królewskiej publikowane są zarówno zdjęcia, jak i krótkie filmiki. Na jednych widzimy, jak księżniczka Charlotte strzela z łuku i maluje płot. Na innych 10-letni George w skupieniu obsługuje wkrętarkę.

Całe show bezapelacyjnie skradł książę Louis, który z zacięciem przerzucał piach łopatą i jeździł taczką. Ujmujące jest też nagranie, na którym można zobaczyć, jak osamotniony 5-latek snuje się między ludźmi.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić