Kim jest tajemniczy mężczyzna z koronacji Karola? Ludzie mówią, że to przebrana Meghan

95

''Meghan, nie oszukasz nas'' — żartują fani rodziny królewskiej w mediach społecznościowych. Te komentarze dotyczą zdjęcia mężczyzny, który skradł show podczas koronacji króla. W mediach społecznościowych krąży teoria, że to... żona księcia Harry'ego dla niepoznaki przebrała się za dżentelmena z pokaźnym wąsem.

Kim jest tajemniczy mężczyzna z koronacji Karola? Ludzie mówią, że to przebrana Meghan
Tajemniczy gość to przebrana Meghan Markle? (YouTube)

6 maja 2023 roku frekwencja w Opactwie Westminsterskim dopisała. Do Londynu zjechali arystokraci, politycy, celebryci — wszyscy, którzy chcieli uczestniczyć w historycznym wydarzeniu, jakim była koronacja Karola III. Wśród gości zabrakło jednak pewnej ważnej osoby - żony księcia Harry'ego, Meghan Markle.

Książę Harry samotnie wziął udział w ceremonii. Już w zeszłym miesiącu Pałac Buckingham oficjalnie poinformował, że młodszy syn króla przyjedzie do Londynu, ale bez małżonki.

Oficjalna wersja mówi, że Meghan została w domu, żeby świętować 4. urodziny księcia Archiego. Ale w to wytłumaczenie chyba nikt nie uwierzył. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o skandale, jakie Sussexowie wywołali w ostatnim czasie w rodzinie królewskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Boże, chroń Króla". Najważniejszy moment koronacji Karola III

Niektórzy przekonują, że Meghan wcale nie miała ochoty na to, by uczestniczyć w koronacji Karola III. Inni twierdzą, że żona Harry'ego tak naprawdę nie została zaproszona i nie mogła się z tym pogodzić. Do tego stopnia, że... próbowała użyć podstępu, żeby dostać się do Opactwa Westminsterskiego.

Kim jest tajemniczy mężczyzna z koronacji Karola?

W tłumie gości nie sposób było nie zauważyć starszego mężczyzny z bujną czupryną i pokaźnym wąsem. Jegomość wyglądał, jakby ktoś dokleił mu perukę i zarost. Do tego założył charakterystyczne, przyciemniane okulary. Wyglądało to tak, jakby mężczyzna był bohaterem filmu dokumentalnego, który pragnie zachować anonimowość.

Internauci natychmiast dostrzegli tajemniczego gościa. W mediach społecznościowych pojawiły się różne teorie spiskowe. Np. taka, że mężczyzna ma niecne zamiary i chce ukraść klejnoty koronne.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dla jednych - przestępca, dla innych... Lech Wałęsa (tak twierdzi jedna z internautek). Niektórzy twierdzą zaś, że to... Meghan Markle w przebraniu.

Wśród tweetów, które nie sposób pominąć, jest ten, którego autor zasugerował, że to Markle dokleiła sobie perukę i wąsy, żeby nikt jej nie rozpoznał. A oto żartowniś i jego ''dzieło'':

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Tak naprawdę tajemniczy gość to 79-letni Sir Karl Jenkins - słynny walijski kompozytor, który otrzymał zaproszenie na koronację, ponieważ jego utwory odtworzono podczas uroczystości. W rozmowie z BBC News Sir Karl Jenkins wyznał, że oglądał również koronację królowej Elżbiety. Miał wówczas zaledwie 8 lat.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić