Kto zastąpi Kurdej-Szatan? Będziecie zaskoczeni. Zobaczcie zdjęcie

429

Wszystko wskazuje na to, że sieć Play znalazła rozwiązanie problemów wizerunkowych związanych z Barbarą Kurdej-Szatan. Jeden z tabloidów donosi, że udało się znaleźć zastępstwo za aktorkę.

Kto zastąpi Kurdej-Szatan? Będziecie zaskoczeni. Zobaczcie zdjęcie
Barbara Kurdej-Szatan (Instagram)

Już chyba każdy słyszał o gigantycznym skandalu, jaki wywołała Barbara Kurdej-Szatan. Celebrytka w bulwersujący sposób odniosła się do poczynań funkcjonariuszy Straży Granicznej, których nazwała mordercami.

To sprawiło, że mocno podupadła wizerunkowo. Zaszkodziła nie tylko sobie, ale i podmiotom, z którymi współpracowała. Aktorka była m.in. twarzą Play.

Co prawda ta sieć nie potwierdziła rozwiązania umowy z Kurdej-Szatan, jednak w ostatnim czasie w reklamach pojawiała się coraz rzadziej. Najpierw usługi Play promowała Anna Mucha, a teraz - na co uwagę zwraca "Super Express" - do akcji wkracza "instalator".

To on zastąpi Kurdej-Szatan?!

Tabloid twierdzi, że to właśnie znany już z poprzednich spotów instalator internetu zastąpi Barbarę w kolejnej odsłonie kampanii reklamowej. W gazecie podkreślono, że w "w nowych spotach u boku Macieja Łagodzińskiego pojawia się bowiem Hubert Sycz, który do tej pory wcielał się w montera usług stacjonarnych".

25-letni Hubert Sycz ma być kreowany na nowego ambasadora marki. To młody aktor, który grał w takich filmach jak "Nina" czy "Jeziorak". "SE" podkreśla, że "na razie wiadomo o nim niewiele".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić