Kwitnie związek Wieniawy i Rozbickiego. Te zdjęcia... mówią wiele

12

Julia Wieniawa i Nikodem Robzbicki to jedna z gorętszych par w polskim show-biznesie. Gołym okiem widać, że ich uczucie rozkwita. Aż miło popatrzeć!

Kwitnie związek Wieniawy i Rozbickiego. Te zdjęcia... mówią wiele
Związek Wieniawy kwitnie (akpa)

Wieniawa co jakiś czas chwali się swoimi prywatnymi aktywnościami. Ostatnio pokazała na Instagramie migawki z wyjazdu z Nikodemem Rozbickim. Młoda aktorka wybrała się razem ze swoim ukochanym nad Morskie Oko.

Na zaprezentowanych zdjęciach Wieniawa tuli się do Rozbickiego. Pojawiła się też taka fotografia, na której para czule się obejmuje i całuje.

Internautom bardzo spodobały się te fotografie. Nazywają Julkę i Nikodema słodziakami, a ponadto twierdzą, że stanowią wręcz cudną parę.

Wieniawa zmieniła podejście

Jakiś czas temu Julia Wieniawa zdradziła, że zmieniła podejście do życia.

Inaczej podchodzę do relacji. Zawsze uzależniałam swoje szczęście od osób trzecich. Teraz pracuję nad tym, by polubić siebie niezależnie od innych. Jestem już na takim etapie, że lubię być sama ze sobą. Uważam, że dopiero jak się polubi siebie, można próbować budować nowe relacje (...) Dlatego długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo - mówiła w rozmowie z "Galą".
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić