Ma najdłuższe przyrodzenie na świecie. Niewiarygodne, kto się z nim umawiał

2773

Jonah Falcon może pochwalić się posiadaniem najdłuższego przyrodzenia na świecie. 51-latek opowiedział o kulisach życia rekordzisty w jednym z brytyjskich programów śniadaniowych.

Ma najdłuższe przyrodzenie na świecie. Niewiarygodne, kto się z nim umawiał
Jonah Falcon ma najdłuższe przyrodzenie na świecie (YouTube)

Nietypowy rekordzista wzbudził spore zainteresowanie swoim występem w Good Morning Britain. Zaintrygował zarówno widzów popularnego programu, jak i jego prowadzących. Szczególny szok wywołała informacja na temat przyrodzenia 51-latka, które mierzy we wzwodzie ponad 34 cm.

W programie okazało się, że rekordowe przyrodzenie wzbudza zainteresowanie na całym świecie. Współprowadząca Josie Gibson zapytała Jonah Falcona o plotki, dotyczące przyciągania przez niego uwagi znanych osób. Ten przyznał, że miał już partnerki seksualne ze świata show-biznesu. Ich duża część pochodziła jednak z Wielkiej Brytanii, a nie z Hollywood.

Falcon nie zdradził kto znajduje się na jego tajemniczej liście. Z jego rozmowy z "The Sun" wynika jednak, że jedną z osób była laureatka Oscara. Jednocześnie zażartował, że nie chodzi mu o Meryl Streep, a rozmiar statuetki jest podobny do wielkości jego przyrodzenia.

Jonah w trakcie programu postanowił zobrazować wielkość swojego przyrodzenia. Stwierdził, że najbliższe jego rozmiarowi będą: gruby bakłażan albo tuba z czipsami, produkowanymi przez Pringles.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić