Maciej Kurzajewski wygrzebał stare zdjęcie. Ależ on się zmienił!

20

Maciej Kurzajewski wrzucił do sieci archiwalną fotografię. Dzięki temu mogliśmy dowiedzieć się, jak wyglądał dziennikarz, gdy miał 14 lat. Trzeba przyznać, że upływający czas bardzo mocno go zmienił.

Maciej Kurzajewski wygrzebał stare zdjęcie. Ależ on się zmienił!
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (Licencjodawca, AKPA)

Od jakiegoś czasu o Macieju Kurzajewskim mówi się naprawdę sporo. Zainteresowanie popularnym dziennikarzem wzrosło, gdy pojawiły się pierwsze plotki o jego związku z Katarzyną Cichopek.

Te spekulacje ostatnio zostały potwierdzone przez samych zainteresowanych. To sprawiło, że media plotkarskie jeszcze bardziej zaczęły rozpisywać się choćby na temat Macieja Kurzajewskiego.

49-letni dziennikarz ma za sobą nieudane małżeństwo z Pauliną Smaszcz, z którą doczekał się dwóch synów. Franciszek ma już 25 lat, a Julian - 16.

Jakiś czas temu Kurzajewski ujawnił w sieci, jak wyglądał w wieku 14 lat. Był wówczas dwa lata młodszy niż jego syn teraz. Zdjęcie opublikowano w jednym z wydań młodzieżowego tygodnika. Z zamieszczonych tam informacji wynika, że Maciej Kurzajewski był wielkim fanem gier komputerowych, a przede wszystkim "Jack The Nipper". Poza tym grał na instrumentach i śpiewał.

Śmiało można stwierdzić, że czas mocno zmienił Macieja Kurzajewskiego. Nie ma już śladu ani po bujnej czuprynie, ani po drobno sianym wąsie. Nie nosi też skórzanych kurtek, które postanowił zamienić na swetry oraz koszule.

E-sport towarzyszy mi od dawna! Załączam dowód - tytuł Króla Gier miesięcznika "Bajtek". Oj, wtedy grałem w grę! - wspominał Kurzajewski w mediach społecznościowych.

Maciej Kurzajewski ma nową partnerkę. Kiedy to się zaczęło?

Od jakiegoś czasu Maciej Kurzajewski tworzy związek z Katarzyną Cichopek. Wspomniana Paulina Smaszcz twierdzi, że romans celebrytów narodził się po nagraniach do programu "Czar par". Uważateż , że Kasia oraz Maciej bardzo długo okłamywali swoje rodziny i widzów.

Oni nie okłamywali tylko moich synów i mnie, tylko okłamywali też swoje rodziny i widzów. Przecież zaprzeczali, gdy pytali ich dziennikarze. Dorosłość polega na odpowiedzialności za swoje słowa. (...) Jestem przekonana, że Maciek z panią Katarzyną są na mnie wściekli, natomiast mnie nie obowiązuje układ z panią Katarzyną. Mnie obowiązuje układ z moim mężem - podkreśliła dziennikarka w "Gwiazdozbiorze Jaruzelskiej".
Zobacz także: Poślizgnął się i wpadł pod koła. Dramatyczny wypadek rowerzysty w Zielonej Górze
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić