BOB| 

Maciej Stuhr miał problemy z córką. Nastolatka nie chciała tego zaakceptować

34

Maciej Stuhr i jego żona Katarzyna Błażejewska-Stuhr opowiedzieli o swoim życiu prywatnym. Okazuje się, że początki ich związku nie były łatwe.

Maciej Stuhr miał problemy z córką. Nastolatka nie chciała tego zaakceptować
Trudne początki nowego związku Macieja Stuhra (ONS)

Maciej Stuhr ma za sobą jedno małżeństwo, które skończyło się rozwodem. W 2014 roku rozstał się z Samantą Janas. Do dzisiaj ich wiele łączy, bo wychowują córkę Matyldę. Popularny aktor jednak poukładał sobie życie z inną kobietą.

Trudne początki nowego związku Stuhra

45-latek od 2015 roku jest mężem Katarzyny Błażejewskiej. To ceniona dietetyczka, która na co dzień unika showbiznesu. Dlatego dużym wydarzeniem było ich pojawienie się w programie "Uwaga! Kulisy sławy".

Okazało się, że początki związku były dość trudne. Wszystko przez to, że córka Stuhra nie potrafiła zaakceptować, że ojciec związał się z inną kobietą.

- Dla Matyśki, która była wtedy nastolatką i przechodziła naturalny okres buntu, było to nieco trudniejsze. Mam wrażenie, że jakoś nam się to udało. Dla nas dorosłych było to łatwiejsze, bo wiedzieliśmy, że po prostu się kochamy - przyznała ukochana Stuhra.

Błażejewska-Stuhr także ma dziecko z poprzedniego związku. Stanisław jednak miał zaledwie dwa lata, gdy zaczęła się spotykać z gwiazdą polskiego filmu. Małżeństwo od czterech lat wychowuje także wspólne dziecko Tadeusza.

- W moim odczuciu ojcostwo to przede wszystkim dawanie własnym życiem przykładu. Nie tylko to, co dzieciom każemy, czego będziemy od nich wymagać. To oczywiście trzeba robić, ale przede wszystkim programujemy dzieci na świat głównie tym, kim my jesteśmy, jak traktujemy świat i innych ludzi. W moim odczuciu to bardziej determinuje, kim będą nasze dzieci, niż to, co im opowiemy - mówi o ojcostwie Maciej Stuhr.
Zobacz także: Maciej Stuhr i jego żona mieszkają z Czeczenką z trójką dzieci. Jak sobie radzą na co dzień?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić