Maffashion szczerze o Sebastianie Fabijańskim. Pierwsze takie wyznanie

5

Maffashion (Julia Kuczyńska) i Sebastian Fabijański bardzo rzadko opowiadają o swojej prywatności. Ostatnio aktor mocno zaskoczył, bo odniósł się do problemów alkoholowych w jego rodzinie. Teraz ten wątek rozwinęła Julia.

Maffashion szczerze o Sebastianie Fabijańskim. Pierwsze takie wyznanie
Sebastian Fabijański i Maffashion (Instagram)

Maffashion jest jedną z najsłynniejszych blogerek modowych w Polsce. Sebastian Fabijański spełnia się natomiast w rolach aktora i rapera.

W zeszłym roku para doczekała się pierwszego dziecka. Teraz wspólnie wychowują Bastiana, którego od czasu do czasu pokazują w social mediach.

Rzadziej mówią o swojej prywatności. Są jednak wyjątki od reguły. Ostatnio Sebastian opowiedział w programie "Duży w maluchu", że jego ojciec zmagał się z alkoholizmem, natomiast on sam przeszedł terapię z tym związaną, a ponadto przebywał w szpitalu psychiatrycznym.

Mój ojciec był alkoholikiem. Jedyne, co pozytywne w tym, że był alkoholikiem, to to, że pił w domu. Nie wchodził w cug. Problem alkoholowy w mojej rodzinie jest dosyć powszechny. Ja na szczęście przestałem w ogóle pić. To się wydarzyło bardzo naturalnie - przekazał.

Do tych słów odniosła się już jego partnerka. - Chciał rozliczyć się z przeszłością. Wierzy, że jego słowa mogą przydać się innym osobom z rodzin z kłopotami alkoholowymi - podkreśliła Julia w rozmowie z Party.

Jaki jest Sebastian Fabijański? Szczere słowa Maffashion

Julia Kuczyńska mocno zaskoczyła również tym, że zdecydowała się opowiedzieć, jak na co dzień Sebastian zachowuje się względem synka.

Zwariował na punkcie Bastka. Jest totalnie w niego zapatrzony i okazuje mu dużo miłości - wyjawiła.

Julia została zapytana też o to, czy nie bała się związku ze Sebastianem ze względu na jego trudną przeszłość. - To zależy chyba od siły uczucia i charakteru człowieka. Jeden rozstanie się, bo partner miał wypadek i jeździ na wózku, drugi przy nim zostanie. A ja… mam charakter - podsumowała.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić