aktualizacja 

Doświadczyła śmierci klinicznej. Oto co widziała. Szokująca relacja

121

Lynda Cramer chciała pójść do łazienki. Niestety, kobieta nagle straciła przytomność. Rodzina natychmiast wezwała pomoc. Ratownicy stoczyli walkę o życie pacjentki. Aż trudno uwierzyć, co wówczas się z nią działo.

Doświadczyła śmierci klinicznej. Oto co widziała. Szokująca relacja
Zdjęcie poglądowe (Pixabay)

Co jakiś czas do sieci trafiają odczucia osób, które doświadczają śmierci klinicznej. Większość z nich relacjonuje, że tuż po śmierci odczuły przyjemną, wszechobecną błogość. Mówią też o jasnym świetle zmierzającym w ich kierunku.

Podobne doznania miała Lynda Cramer. Kobieta opowiedziała o nich za pośrednictwem kanału NDE Diary. Okazuje się, że jej doświadczenie ma związek z tym, co działo się 6 stycznia 2001 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tak wygląda w wieku 35 lat. Zdradziła receptę na niesamowitą figurę

Cramer, idąc do łazienki, nagle się przewróciła, tracąc przytomność. Przy kobiecie szybko pojawili się medycy. Pacjentka była reanimowana przez kilkanaście minut. W tym czasie miała doświadczyć śmierci klinicznej. Cramer uważa, że wyszła z ciała i "przeniosła się do nieba".

Jak wygląda raj? "Kobieta twierdzi, że to gigantyczna i niezwykle piękna przestrzeń, w której czas odmierzany jest zupełnie inaczej niż na ziemi. Chociaż jej reanimacja trwała kilkanaście minut, utrzymuje, że w raju spędziła znacznie więcej czasu - około 5 lat" - opisuje radiozet.pl.

Lynda Cramer była w raju? Oto jej wspomnienia

Cramer uważa, że po zatrzymaniu akcji serca "wyszła" ze swojego ciała i unosiła się nad nim. Lynda zrelacjonowała poza tym, że z góry widziała ratowników walczących o jej życie. Podobno podążała za świetlistą łuną w stronę nieba.

Stałam na ogromnym polu kwiatów i obserwowałam pasmo górskie 30 tys. razy wyższe od Mount Everest. Zobaczyłam miasto z drapaczami chmur. Budynki Dubaju wyglądały przy nich jak miniaturowe chatki. Widziałam wielkie jeziora, mogłam wszystko oglądać z lotu ptaka - ujawniła kobieta.

Cramer w trakcie wizyty w niebie miała rozmawiać ze zmarłymi. Trzeba przyznać, że to bardzo mocna relacja. Trudno przejść obok niej zupełnie obojętnie.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić