"Magia nagości" zagości w polskich domach. Kto gospodarzem programu?

203

Już wkrótce w polskich domach zagości kontrowersyjny program "Magia nagości". Show poprowadzi Beata Olga Kowalska, która jest jedną z głównych bohaterek serialu "Ranczo".

"Magia nagości" zagości w polskich domach. Kto gospodarzem programu?
Beata Olga Kowalska (akpa)

Program "Magia nagości" wzbudza sporo kontrowersji. Wszystko za sprawą jego zasad. Show opiera się na tym, że uczestnicy wybierają kandydatów/kandydatki na randkę na podstawie ich nagich ciał.

Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku - podkreślono w informacji prasowej.

Polska odsłona "Magii nagości" bazuje na brytyjskim formacie "Naked Attraction". Dotychczas program pojawiał się w takich krajach jak m.in. Finlandia, Dania, Rosja i Włochy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Magia nagości". Kiedy początek emisji?

Program zadebiutuje w Polsce już w maju tego roku. Będzie emitowany w Zoom TV. Prowadzącą tego show została Beata Olga Kowalska, która jest jedną z głównych bohaterek serialu "Ranczo".

Wiem, że „Magia nagości” to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas, gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. "Magia nagości" to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada - mówi Kowalska, cytowana przez party.pl.

Aktorka przekonuje, że warto wziąć udział w tym show. Twierdzi, że to może być przygoda życia.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić