o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ola Kowalczyk
|

Maja Frykowska oburzona "Osiecką". Pisze o kompromitacji

35
Podziel się

Serial TVP spotyka się z coraz większą krytyką. Do grona rozczarowanych produkcją o Agnieszce Osieckiej dołączyła wnuczka Wojciecha Frykowskiego, męża poetki. Maja Frykowska, znana przed laty z "Big Brothera", pisze o absurdzie i kompromitacji.

Maja Frykowska oburzona "Osiecką". Pisze o kompromitacji
Maja Frykowska (akpa)
bDzDdvcR

Serial TVP "Osiecka" to jedna z najgłośniejszych telewizyjnych premier sezonu. Mimo iż filmowi krytycy, jak Tomasz Raczek, czy znajomi legendarnej artystki nie kryją zawodu produkcją, a widzowie dopatrzyli się co najmniej kilku realizatorskich wpadek, serial ma dobrą oglądalność. Prezes Telewizji Polskiej chętnie to zresztą podkreśla, chwaląc się wynikami oglądalności. Do grona widzów "Osieckiej" należy też Maja Frykowska, której dziadek był mężem poetki w latach 1963-1964. Związek producenta filmowego i Osieckiej, nie trwał długo. Jak tłumaczyła artystka to, co ich łączyło, to raczej fascynacja, a nie miłość.

Ponadto związek z Frykowskim miał, w założeniach jego żony, wzbudzić zazdrość w innym mężczyźnie. Jednak to, jaki sposób przedstawiono Frykowskiego na ekranie, znacznie odbiega - zdaniem jego wnuczki - od rzeczywistości.

bDzDdvcT
Zobacz także: Nowe twarze TVP

Po jednym z ostatnich odcinków Maja Frykowska zabrała głos na temat serialu.

bDzDdvcZ
Zainteresowanie moim dziadkiem Wojtkiem Frykowskim nieustająco rośnie. I wcale mnie to nie dziwi... Należał on niewątpliwie do ludzi mających bogatą osobowość, a koło takich nie da się przejść obojętnie. To barwne ptaki, które żyją, jak chcą. Sądzę, że niejeden mężczyzna chciał być taki jak on. Potwierdzają to wypowiedzi znanych artystów i ludzi, którzy naprawdę go znali – czytamy we wpisie Frykowskiej na Instagramie. Jak stwierdziła, jedna ze scen jest naprawdę skandaliczna.

"Sama oglądam serial i mam pewne przemyślenia... Jednak nie mogę zostać obojętna w stosunku do sceny, w której pokazano mojego dziadka w sposób absurdalny! Jako mężczyznę bez klasy. Różne słuchy o nim chodziły, ale końcówka sceny w odcinku 5., która rozgrywa się na oczach Agnieszki Osieckiej jest skandaliczna" - pisze aktorka, przypominając, że jej dziadek był wobec kobiet szczególnie szarmancki. To, w jaki sposób pokazano jego reakcję na stratę żony, jest według niej blamażem twórców serialu.

"Kiedy Agnieszka go zostawiła, z opowieści wujka wiem, że bardzo chciał ją odzyskać. Więc pokazywanie jak 'obraca jakąś panienkę' na oczach Agnieszki... z całym szacunkiem, ale jest kompromitujące dla samych twórców serialu" - kwituje Frykowska.

bDzDdvda

Przypomnijmy, że dziadek słynnej uczestniczki "Big Brother" zginął tragiczną śmiercią. Producent filmowy został zamordowany przez bandę Charlesa Mansona w Beverly Hills latem 1969 r. Jego ciało poddano kremacji w Los Angeles, a prochy pogrzebano na Starym Cmentarzu przy ul. Ogrodowej w Łodzi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDzDdvdu
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(35)
no właśnie
1 tyg. temu
Właśnie ten serial pokazuje tą ówczesną "bohemę" - wóda, zabawy, wyjazdy. Chlali z komuchami wódę bo chcieli paszporty, mieszkania, towar ze sklepu. Reszta klepała biedę. Dziś okrzykują się obrońcami wolności, demokracji i praworządności. Kłamcy. Dobrze znamy te nazwiska. Niedawno znów się przewinęły częściowo. Może czas na młodych, czas na wymianę "elyt".
gość
1 tyg. temu
Proszę nie robić z frykowskiego aniołka, bo nim nie był!
telewidzka
1 tyg. temu
Maja Frykowska? Czy to ta, która uprawiał z Kenem seks na wizji w TVN - Big Brother? No to wszystko jasne
bDzDdvdv
jhghj
1 tyg. temu
Wniosek jest taki, że dzisiaj cwaniakami są potomkowie cwaniaków z dawnych lat. I nawet nie jest ważne, że kolejne pokolenia mogą być coraz bardziej zdegenerowane.
gość
1 tyg. temu
Znając kontekst i trochę faktów z życia tego pana, uważam to za bardzo prawdopodobne ,droga frytko.
Najnowsze komentarze (35)
Gość
7 dni temu
Maja dobrze że ten związek się rozpadł z Osiecka !To by ciebie na świecie nie było!
Dana
7 dni temu
Ale ona jest podobna do dziadka!
Memento mori
1 tyg. temu
Serial świetny. Osiecka bardzo interesująca a Frykowski fikał aż się dofikal. Całe to pokolenie się zapilo i zabalowalo. Hłasko nie miał 40 a był wrakiem.
Uśmiałem się
1 tyg. temu
A to dobre teraz się okaże że Osiecka nie piła a Frykowski był święty i szarmancki.
Janieon
1 tyg. temu
Ten serial jest po prostu nudny. Drętwota bez grama polotu.
włodas
1 tyg. temu
Kompromitacja...? Polecam wywiad Wojciecha Cejrowskiego z Panią Frytkowską...
Nick
1 tyg. temu
To Maję można oburzyć ???? Szok, niedowierzanie !!!!
Noe
1 tyg. temu
Może potomkowie Pani Agnieszki też będą bronić jej godności
bDzDdvdn
źms
1 tyg. temu
Jasne. Całymi dniami się modlili, a pili tylko wodę. Więc jak można...?
źms
1 tyg. temu
Jasne. Całymi dniami się modlili, a pili tylko wodę. Więc jak można...?
gość
1 tyg. temu
raz dostaniesz się do świata mediów i już tam masz zaklepane na całe pokolenia
Asx
1 tyg. temu
Co ona może powiedzieć o życiu swojego dziadka, szczególnie o miłosnych podbojach... Dużo może powiedzieć o swoim w Big Brotherze...Kolejna chce być gwiazdą - damą, chyba dla naiwnych!
Twój nick
1 tyg. temu
Filmu o frytce nie muszą nagrywać, bo już jest. Trochę krótki, samo obracanie.
Polak
1 tyg. temu
No tak jakby to był serial emitowany przez GermanyTvn wystąpili janda piasek i inni celebryci to byłby zachwyt nad serialem
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić