Maja Hyży znów mówi o byłym mężu. "Byłam dla niego rywalką"

24

Od jakiegoś czasu trwa publiczna przepychanka na linii Maja Hyży - Grzegorz Hyży. Ostatnio celebrytka udzieliła obszernego wywiadu tygodnikowi "Twoje Imperium". Opowiedziała w nim m.in. o kulisach udziału w "X Factor", w którym występowała z byłym mężem Grzegorzem Hyżym.

Maja Hyży znów mówi o byłym mężu. "Byłam dla niego rywalką"
Maja Hyży (Instagram)

Pod koniec kwietnia Maja Hyży opublikowała oświadczenie. Opisała w nim sytuację pomiędzy nią a byłym partnerem. Nie użyła jego nazwiska, ale mimo to na jej słowa odpowiedział Grzegorz Hyży.

W sieci doszło do kilku przepychanek między Grzegorzem i Mają. Teraz natomiast udzieliła obszernego wywiadu tygodnikowi "Twoje Imperium". Wyjawiła w nim, jak wyglądały jej relacje z ówczesnym mężem podczas programu "X Factor".

Grzegorz nie traktował mnie już jak żony, kogoś bliskiego, ważnego. Byłam dla niego rywalką w drodze do zwycięstwa. Za kulisami programu wiecznie mnie krytykował. Mówił, że jestem słaba wokalnie i negował mój udział w programie - powiedziała Maja Hyży.

Maja Hyży: Stwierdziłam, że nie mam innego wyjścia

W trakcie rozmowy z "Twoim Imperium" zdradziła również, dlaczego zdecydowała się na publikację oświadczenia.

Długo z tym zwlekałam, ale teraz wszystko się przelało. Nie chciałam tego upubliczniać, ale potem stwierdziłam, że nie mam innego wyjścia. Pomyślałam, że może to wyznanie zakończy coś złego - stwierdziła.

Wokalistka odniosła się również do relacji z obecnym partnerem - Konradem. - Największą podporą jest mój obecny partner Konrad. On jest filarem, przy którym stoję. Gdyby nie on, nie wiem, czy odważyłabym się na taki krok - przyznała.

Sama chyba nie jestem na tyle silna, lecz przy nim jestem w stanie zdziałać naprawdę wiele. Nigdy nie czułam się tak pewnie, jak teraz - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić