o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Maja Hyży znów mówi o byłym mężu. "Byłam dla niego rywalką"

17
Podziel się

Od jakiegoś czasu trwa publiczna przepychanka na linii Maja Hyży - Grzegorz Hyży. Ostatnio celebrytka udzieliła obszernego wywiadu tygodnikowi "Twoje Imperium". Opowiedziała w nim m.in. o kulisach udziału w "X Factor", w którym występowała z byłym mężem Grzegorzem Hyżym.

Maja Hyży znów mówi o byłym mężu. "Byłam dla niego rywalką"
Maja Hyży (Instagram)
bECTvsGJ

Pod koniec kwietnia Maja Hyży opublikowała oświadczenie. Opisała w nim sytuację pomiędzy nią a byłym partnerem. Nie użyła jego nazwiska, ale mimo to na jej słowa odpowiedział Grzegorz Hyży.

W sieci doszło do kilku przepychanek między Grzegorzem i Mają. Teraz natomiast udzieliła obszernego wywiadu tygodnikowi "Twoje Imperium". Wyjawiła w nim, jak wyglądały jej relacje z ówczesnym mężem podczas programu "X Factor".

bECTvsGL
Grzegorz nie traktował mnie już jak żony, kogoś bliskiego, ważnego. Byłam dla niego rywalką w drodze do zwycięstwa. Za kulisami programu wiecznie mnie krytykował. Mówił, że jestem słaba wokalnie i negował mój udział w programie - powiedziała Maja Hyży.

Maja Hyży: Stwierdziłam, że nie mam innego wyjścia

W trakcie rozmowy z "Twoim Imperium" zdradziła również, dlaczego zdecydowała się na publikację oświadczenia.

bECTvsGR
Długo z tym zwlekałam, ale teraz wszystko się przelało. Nie chciałam tego upubliczniać, ale potem stwierdziłam, że nie mam innego wyjścia. Pomyślałam, że może to wyznanie zakończy coś złego - stwierdziła.

Wokalistka odniosła się również do relacji z obecnym partnerem - Konradem. - Największą podporą jest mój obecny partner Konrad. On jest filarem, przy którym stoję. Gdyby nie on, nie wiem, czy odważyłabym się na taki krok - przyznała.

Sama chyba nie jestem na tyle silna, lecz przy nim jestem w stanie zdziałać naprawdę wiele. Nigdy nie czułam się tak pewnie, jak teraz - podsumowała.
bECTvsGS
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECTvsHm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(17)
Anna
4 miesiące temu
Słabe to -lansować się na nienawiści do byłego męża ,nie chciałabym być w skórze obecnego partnera i ojca dziecka-chłopie uciekaj póki czas.
Natalia
4 miesiące temu
Jak ja nie lubię takich bab, którym się ulewa i po związku plują na byłych. Nie spasowali się - trudno. Żyj dalej swoim życiem, dogadaj się odnośnie opieki nad dzieciakami, jeśli takie są. A nie bez przerwy wspominki. Jak czuje się obecny chłop? Bez przerwy poprzednik na tapecie, nie ważne, że jako czarny charakter, ale bez przerwy. Ja nie mówię o sytuacjach patologicznych, gdzie były przemocowy i chce się ostrzec potencjalne przyszłe ofiary, albo przepracować traumę.
aza
4 miesiące temu
Jej były chciał za wszelką cenę zostać celebrytą . A Maja śpiewa pięknie i będzie KIMŚ a on tylko mężem swojej żony !
bECTvsHn
Nula
4 miesiące temu
Myślę że chce zaistnieć. To są problemy osobiste i bezsens jest je upubliczniać. Jest już w innym związku i to niech pielęgnuje dla dobra swojej rodziny. Jeszcze nikomu nie udało się osobie dorosłej zmienić charakteru.
dlkh34
4 miesiące temu
rozrywką, bo może na inteligentną rozmowę nie mógł liczyć.
ciekawy
4 miesiące temu
ciekawe czy w tą szparę między zębami wsadziła sobie trzecią jedynkę.. hmmm
1,2,3
4 miesiące temu
A kogo to obchodzi.
Arek
4 miesiące temu
Maji można w szparę między zęby włożyć 5 zł w nominałach po złotówce, za to mąż jaby się z koniem zębami zamienił to nikt by nie zauważył
Eli
4 miesiące temu
Maja niech sie uspokoi wiecej taktu i skromnosci. Oszalec mozna od tego dna . Zajmij sie dziecmi laska
Anula
4 miesiące temu
Maja ma nowego partnera i na nim powinna się skupić a nie rostrząsać to co było 9 lat temu. Poza tym dla dobra swoich dzieci powinna zamilknąć i przstać udzielać wywiadów marnym pisemkom.
Jaki
4 miesiące temu
Taka sama z niej gwiazda jak z niego. Za rok, dwa nikt nie bedzie wiedzial o ich istnieniu. A istnieja, bo ci,, celebryci,, wiecznie publicznie piorą swoje brudy. Zenujace, zronia wszystko, by pelno bylo o nich w necie.
celebryt
4 miesiące temu
A kogo normalnego to obchodzi.. .?
Juzku
4 miesiące temu
Jaką konkurencją jak dziewczę śpiewać nie umie
bECTvsHf
Bela
4 miesiące temu
Nie byliśmy świadkami życia tych ludzi,więc opowiadanie jednego na drugiego to przegięcie.Tu trzeba być bezstronnym.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić