Małgorzata Rozenek-Majdan planuje podbój TikToka. Strach się bać!

25

Małgorzata Rozenek-Majdan to gwiazda z prawdziwego zdarzenia. Zaczynała w telewizji, a dziś jest też internetową infulencerką, której konto na Instagramie obserwuje prawie 1,5 mln osób. Teraz wyznała, że chce podbić TikToka!

Małgorzata Rozenek-Majdan planuje podbój TikToka. Strach się bać!
Małgorzata Rozenek planuje podbić TikToka (fot. Akpa)

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat jest obecna w polskim show-biznesie. Zaczynała jako "Perfekcyjna Pani Domu", prowadziła "Projekt Lady" i brała udział w innych produkcjach TVN. Niedawno wycofała się nieco z telewizji, ale jest zdecydowanie bardziej aktywna w sieci.

Żona Radosława Majdana prowadzi konto na Instagramie. Publikuje tam zdjęcia, pokazując na nich życie rodzinne i zawodowe. Promuje też swoją firmę i na bieżąco kontaktuje się z fanami. Zgromadziła ich prawie 1,5 mln. Teraz pora na kolejne medium.

Jak wyznała Rozenek w rozmowie z "Co za tydzień", social media nie są jej obce. Zdradziła, że oprócz Instagrama, najczęściej wchodzi na... Twittera. Scrolluje go codziennie przed snem.

Jestem obserwatorem bardzo aktywnym. Zawsze przed pójściem spać śledzę Twittera, który jest moim ulubionym medium społecznościowym. (...) Twitter jest miejscem, które daje absolutną wiedzę na temat tego, co się dzieje na świecie i jestem tam wyłącznie widzem.

Małgorzata Rozenek-Majdan planuje podbój TikToka

Małgorzata Rozenek-Majdan ma do zawojowania jeszcze jedną platformę. Chodzi o TikToka. Gwiazda planuje podbić tę aplikację, jednak czeka na "dobry moment".

Nie posiadam TikToka, ale planujemy go otworzyć. Jesteśmy do tego przygotowani, ale chciałabym go odpalić jakoś spektakularnie, więc czekam na taką okazję - powiedziała celebrytka, cytowana przez "Co za tydzień".
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspomina bal charytatywny Omeny Mensah: "To była symboliczna kwota"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić