Marianna Schreiber obawia się sporej zmiany. "Jest lekki stres"

8

Marianna Schreiber to bez wątpienia jedna z bohaterek świata influencerów w ostatnich tygodniach. Żona posła PiS zamierza wkrótce wstąpić w szeregi wojska. Otwarcie mówi jednak o swoich obawach.

Marianna Schreiber obawia się sporej zmiany. "Jest lekki stres"
Marianna Schreiber obawia się powrotu w szeregi Wojska Polskiego. (Licencjodawca, Instagram Marianna Schreiber)

Ostatnie tygodnie to w wykonaniu Marianny Schreiber prawdziwy, medialny rollercoaster. Zaledwie kilka dni temu poseł PiS i kandydat na prezydenta Bydgoszczy - Łukasz Schreiber - poinformował o rozstaniu ze swoją żoną, co zaowocowało pojawieniem się w sieci filmów, które przedstawiały trudny stan psychiczny Marianny.

Mimo to coraz bardziej znana w swoim światku influencerka nie zamierzała ograniczać swojej aktywności w świecie tzw. freakfightów. Walka z Gohą Magical nie doszła co prawda do skutku (ze względu na zatrzymanie rywalki przez policję), ale podczas gali Clout MMA miało dojść do starcia z Lexy Chaplin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: "My name is Marianna". Żona polityka PiS zrobiła show

To starcie również się nie odbyło - powodem stała się kontuzja współwłaścicielki tej organizacji. Równolegle Marianna Schreiber - o czym poinformowała na swoim koncie na portalu X - szykuje się do powrotu w szeregi Wojska Polskiego.

Schreiber obawia się konsekwencji swojej decyzji

Po kilku dniach od oficjalnej informacji, influencerka podzieliła się jednak swoimi obawami, co do konsekwencji tego kroku. Wyraziła je w krótkim wpisie na portalu X:

Za niecały miesiąc idę do wojska. Jest lekki stres. Dobranoc.

Opinie internautów na temat tej decyzji Marianny Schreiber są mocno podzielone. Nie brak głosów chwalących postanowienie o powrocie w szeregi wojska, ale znacznie więcej jest głosów wyśmiewających plany żony posła Prawa i Sprawiedliwości.

Komentujący wyrażają m.in. nadzieję, że wraz z nastaniem tego momentu aktywność Marianny Schreiber w sieci zostanie mocno ograniczona. Nie brak także mocno ironicznych komentarzy odwołujących się do wspomnianego, bardzo głośnego medialnie rozstania z Łukaszem Schreiberem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ACG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić