Marianna Schreiber wrzuciła nagie zdjęcia. Gorzkie słowa żony ministra PiS

3

Marianna Schreiber nie przestaje być aktywna w mediach społecznościowym. Żona ministra PiS Łukasz Schreibera opublikowała na Instagramie kolejne nagie fotografie.

Marianna Schreiber wrzuciła nagie zdjęcia. Gorzkie słowa żony ministra PiS
Marianna Schreiber opublikowała kolejne nagie zdjęcie (Instagram)

Marianna Schreiber nagle wdarła się do polskiego show-biznesu. Żona Łukasza Schreibera niespodziewanie wystąpiła w Top Model na TVN. Pomimo tego, że odpadła zaraz po przebrnięciu castingu, to zyskała ogólnopolską rozpoznawalność. 28-latka regularnie wykorzystuje swoją popularność w mediach społecznościowych, gdzie zamieszcza posty o zróżnicowanej tematyce.

Marianna Schreiber po raz kolejny opublikowała fotografię, na której jest naga. Zdjęcie zostało wykonane w pomieszczeniu. Żona wiceministra pozowała, siedząc na kanapie. Nie miała na sobie żadnych ubrań. 28-latka częściowo zasłoniła jedynie piersi. Użyła do tego wirtualnych naklejek w kształcie gwiazdek. Jej post po raz kolejny wzbudził spore zainteresowanie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Marianna Schreiber skierowała również kilka słów do swoich obserwujących. Autorka zwróciła uwagę na swoje odczucia dotyczące odbioru jej wpisów. Jej zdaniem niezależnie od charakteru zamieszczanych przez nią treści te i tak będą krytykowane przez opinię publiczną. Uczestniczka Top Model zaapelowała również, aby dostrzegać w ludziach coś więcej, niż to, co widać na fotografiach.

Nie ma znaczenia, czy napiszę pod takim zdjęciem coś bardzo mądrego, bo Ty i tak będziesz widział dziewczynę, która świeci golizną, a w głowie ma pusto - taki już ten świat. Nauczmy się dostrzegać w ludziach coś więcej niż to, co widzimy na zdjęciu - apeluje Marianna Schreiber.
Zobacz także: Ważna rozprawa TK. Kąśliwy komentarz polityka opozycji
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić