aktualizacja 

Marianna Schreiber zapytana o męża. Odpowiedź była bardzo gorzka

178

Marianna Schreiber zdobyła popularność jako żona ministra PiS występująca w "Top Model". Odpadła z programu, jednak realizuje się jako modelka i publikuje efekty sesji zdjęciowych. Fani jednak wciąż zagadują ją o relację z mężem. Z powodu jednego z takich pytań Schreiber smutno się uśmiechnęła.

Marianna Schreiber zapytana o męża. Odpowiedź była bardzo gorzka
Autor zdjęcia Piotr Prokopowicz (Piotr Prokopowicz)

Internauci kolejny raz zapytali Mariannę Schreiber o jej małżeństwo. Celebrytka zdobyła popularność jako żona ministra PiS występująca w programie znienawidzonej w tej partii telewizji TVN. Nic więc dziwnego, że temat jej związku z politykiem wciąż interesuje internautów.

Czy mąż angażuje się w wychowywanie córki? Schreiber tylko się uśmiechnęła

Wśród pytań zadanych jej przez fanów, pojawiło się jedno, które wywołało u celebrytki jednocześnie rozbawienie i smutek: czy mąż Schreiber angażuje się w wychowywanie ich 6-letniej córeczki. Odpowiedź nie pozostawia żadnych wątpliwości:

Gdy zobaczyłam to pytanie, jednocześnie zaczęłam się uśmiechać do siebie i zrobiłam się smutna. Mąż przebywa w pracy całe dnie. Podobno jak wszyscy politycy, ale nie wiem... - zakończyła gorzko Schreiber.

O celebrytce znowu zrobiło się głośno. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zapowiedział złożenie przeciwko Schreiber zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Chodzi o niesławne zdjęcie nastolatki z tęczową torbą, które Schreiber opublikowała w 2018 roku na Twitterze z wymownym komentarzem: "Won z mojego miasta".

We wtorek na Instastories Schreiber stwierdziła, że ten czyn to "chwilowy brak człowieczeństwa" z jej strony. - Tak, zachowałam się paskudnie — stwierdziła Schreiber, dodając, że nie było to skierowane personalnie do danej osoby, a zdjęcie zrobił ktoś inny. Dodała, że będzie bronić się w sądzie.

Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić