Marianna Schreiber zaszalała u fryzjera. "Pasuje mi?"

31

Marianna Schreiber pochwaliła się swoją metamorfozą. Okazuje się, że była u fryzjera. - Pasuje mi? - dopytywała fanów. Podobne pytanie zadała córce, która odpowiedziała bardzo szczerze.

Marianna Schreiber zaszalała u fryzjera. "Pasuje mi?"
Marianna Schreiber zaszalała u fryzjera. (Instagram, marysiaschreiber)

Marianna Schreiber jest w związku małżeńskim z politykiem Prawa i Sprawiedliwości -  Łukaszem Schreiberem. Para doczekała się córki Patrycji. Rodzina mieszka aktualnie w Warszawie.

30-latka stała się popularna w mediach, gdy zdecydowała się na udział w programie "Top Model" (10. edycja). Niestety, nie odniosła tam wielkiego sukcesu. Szybko odpadła z produkcji. W ogóle się jednak tym nie zraziła. Zaczęła udzielać się w internecie.

Schreiber założyła partię Mam dość, jednak została z niej wyrzucona niedługo przed oficjalnym zarejestrowaniem. Niedawno odbywała też dobrowolną służbę wojskową. Chwaliła się tym na Instagramie. Obecnie śledzi ją tutaj ponad 32 tysiące internautów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Spór o ustawę. Łukasz Schreiber mówi, co go zdumiało. "Rozumiem, że blokują własną propozycję"

Marianna Schreiber zaszalała u fryzjera. "Pasuje mi?"

We wtorek 3 października 2023 roku Marianna Schreiber zamieściła relację na swoim koncie na Instagramie. Powiadomiła w niej widzów, że wybiera się do fryzjera.

"Ściągnęłam warkocze. Włosy nie były farbowane od czterech miesięcy" - napisała. Następnie dodała, że "myśli o takim obcięciu". Pokazała je nawet na przykładowym zdjęciu. Zorganizowała też ankietę dla fanów, w której zapytała, czy ma wykonać takie cięcie. 65 procent osób głosowało "za", a 35 procent - "przeciwko".

W kolejnej części mogliśmy zauważyć Schreiber siedzącą na fotelu u fryzjera. Miała na głowie ręcznik. "Co to będzie?" - zaczepiała internautów. Ostatecznie pochwaliła się efektem końcowym. - Jak wyszło? Pasuje mi? - dopytywała z błyskiem w oku 30-latka.

Udało się też zamieścić reakcję córeczki. Kilkulatka nie była jednak przekonana do metamorfozy. "Patunia, jak ci się mama podoba w nowych włosach?" - pytała Marianna. "Średnio (...) bardziej lubiłam brązowe" - odparła szczerze dziewczynka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić