Mariusz Pudzianowski o negatywnych skutkach popularności. Miał duże problemy

3

Mariusz Pudzianowski to prawdziwa legenda polskiego sportu. "Pudzian" ostatnio zdobył się na odważne wyznanie. Opowiedział o bolesnych szczegółach swojego życia prywatnego.

Mariusz Pudzianowski o negatywnych skutkach popularności. Miał duże problemy
Mariusz Pudzianowski (AKPA)

Mariusz Pudzianowski postanowił opisać jedno ze zdarzeń, które musiało go mocno zaboleć. - Wiele razy się przekonałem, że kobiety nie są w porządku - powiedział "Pudzian" podczas rozmowy dla magazynu "Party".

Jedna pani zadzwoniła do mojej byłej już dziewczyny i powiedziała, że się ze mną spotyka, że sypiamy ze sobą. Choć to nie była prawda, bo kobiety na oczy nie widziałem, dostałem po głowie. Dopiero kiedy zadzwoniła kilka dni później, przekonując, że właśnie wraca ze spotkania ze mną, moja dziewczyna przekonała się, że ta kobieta kłamie, bo ja siedziałem wtedy z nią w domu - dodał.

Negatywna strona popularności. Mariusz Pudzianowski szczery do bólu

Pudzianowski w rozmowie z "Party" wyznał również, że co jakiś czas zdarzają mu się przykre incydenty.

Chodzi o "wchodzenie w relację" z nieznanymi sobie kobietami. Panie przytaczają irracjonalne opowieści na temat sportowca.

Wiele razy słyszę, że z kimś się spotykałem. Na portalach plotkarskich panie piszą, że mają ze mną zdjęcie i to jest dowód na to, że byliśmy parą - powiedział "Pudzian".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić