Martyna Wojciechowska postanowiła zniknąć. "Wyłączam telefon"

5

Martyna Wojciechowska oznajmiła na Instagramie, że na jakiś czas postanowiła "zniknąć". Ma to związek z tym, że właśnie realizuje jedno ze swoich wielkich marzeń.

Martyna Wojciechowska postanowiła zniknąć. "Wyłączam telefon"
Martyna Wojciechowska (Instagram)

Martyna Wojciechowska ma na swoim koncie mnóstwo podróży. Zdążyła już odwiedzić wiele przepięknych miejsc. Teraz wyszło na jaw, że jednym z jej największych pragnień było wybranie się na Wyspy Owcze.

Podróżniczka pokazała na Instagramie fotki z wymarzonych wakacji. We wpisie wyznała, że na Wyspach Owczych panują warunki, które z pewnością nie przypadłyby do gustu tym, którzy uwielbiają relaksować się na plaży.

Martyna Wojciechowska spełniła marzenie

Pod migawkami z Wysp Owczych podróżniczka nie kryła ekscytacji. "SPEŁNIONE MARZENIE! Jestem tu! Nareszcie DOTARŁAM NA WYSPY OWCZE, które były na mojej liście miejsc do zobaczenia i rzeczy do zrobienia przed śmiercią" - napisała.

Pozdrawiam Was z innego świata, bo inaczej tego miejsca nie da się opisać. Te 18 wysp na Atlantyku zwiedza się aktywnie, knajp tu mało, często pada, ale jak to mówią: nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania. Za to przestrzeń i natura nie mają sobie równych! No i wciąż jest dziko, bo mieszka tu… więcej owiec niż ludzi - dodała.

Następnie oznajmiła, że znika. "Znikam chłonąć ten świat i wyłączam telefon. Ale kiedyś wrócę i podzielę się wrażeniami. Tak sadzę choć pewności nie mam, bo dawno nie byłam tak szczęśliwa!" - podsumowała Martyna Wojciechowska.

Oczywiście Wojciechowska zadbała o odpowiednią przewodniczkę. Tę funkcję pełni Sabina Poulsen, najpopularniejsza Polka na Wyspach Owczych. Mieszka tam już od 16 lat.

Zobacz także: Jaką szefową Sandra Kubicka jest dla Barona?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić