Mąż Chylińskiej zapytany o romans. "Doszły mnie takie informacje"

2

W sieci pojawiały się plotki na temat bliskiej relacji Agnieszki Chylińskiej z jej menadżerką. Joanna Ziędalska-Komosińska uznała, że warto odnieść się do tych spekulacji. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.

Mąż Chylińskiej zapytany o romans. "Doszły mnie takie informacje"
Agnieszka Chylińska (Licencjodawca, AKPA)

W 2010 roku Agnieszka Chylińska wzięła ślub. Właśnie wówczas poślubiła Marka, z którym ma trójkę dzieci: Ryszarda, Esterę oraz Krystynę. Kiedyś Agnieszka wyznała, że dwoje z jej dzieci wymaga szczególnej troski.

Chylińska od lat jest szczęśliwą mężatką. Mimo to pojawiły się plotki, że rzekomo ma partnerkę. Wszystko za sprawą migawki, na której można zobaczyć, jak Agnieszka trzyma za rękę inną kobietę. To jej agentka.

Właśnie przy tym zdjęciu przed dwoma laty wokalistka zamieściła bardzo osobiste wyznanie. "Od 16 lat RAZEM. Mój Anioł Stróż. Moja Agentka. Przy Niej po raz pierwszy w życiu poczułam dumę z siebie, przy Niej zrozumiałam, że jestem wartościowym człowiekiem. Jesteśmy mamami, każda dźwiga codziennie swoje troski. Joasia zawsze z klasą obok mnie, dyskretnie, bez lansu. W pełni oddana, zaangażowana, niezmordowana. Tytan pracy" - pisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kuba Szmajkowski o poświęceniach w "Twoja twarz brzmi znajomo": "Musiałem zgolić włosy na rękach"

Te słowa w połączeniu ze wspomnianą fotografią wywołały lawinę plotek na temat orientacji Chylińskiej. Było ich tak dużo, że w końcu głos zabrała agentka gwiazdy Joanna Ziędalska-Komosińska.

Doszły mnie jednak słuchy, że niektórzy dopatrują się podtekstów e********** w związku z podobnymi artykułami. Otóż nie. Doceniam Państwa wyobraźnię, ale proszę mieć na uwadze, że relacje międzyludzkie, to przede wszystkim dbanie o drugiego człowieka (...) tak, by mógł pięknie wzrastać - przekazała, cytowana przez wp.pl.
A wtedy można zdobywać szczyty. Kieruję więc tym, co najcenniejsze; wiara w wartościowego człowieka pozwala na bycie dobrym agentem. I nie trzeba podtekstów - dodawał.

Agentka Chylińskiej pokazała SMS-a

Na tym jednak nie poprzestała. Poszła o krok dalej i opublikowała wiadomości od męża Chylińskiej na temat rzekomego romansu... Zapytała go, czy coś o tym wie.

Doszły do mnie takie informacje. Oraz o 48. rocznicy ślubu, oraz że mama mieszka na Florydzie, gdzie zabieram całą rodzinę - odpowiedział Marek, oczywiście zupełnie ironicznie.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić