Meghan Markle chce o wszystkim napisać? Pałac ma się czego bać

4

Meghan Markle wyda swoją książkę? W mediach coraz częściej mówi się o tym, że w trakcie pobytu w Wielkiej Brytanii, żona księcia Harry'ego pisała pamiętniki. Jej wspomnienia mogą być bardzo problematyczne dla pałacu.

Meghan Markle chce o wszystkim napisać? Pałac ma się czego bać
Meghan Markle wyda swoje pamiętniki? (Getty Images)

10 stycznia na półkach księgarni pojawiła się długo wyczekiwana autobiografia księcia Harry'ego. Wywołała niemały skandal, odsłaniając tajemnice życia w rodzinie królewskiej i bycia "tym drugim".

Meghan Markle wyda swój pamiętnik?

Jak się okazuje, wspomnienia księcia mogą nie być największym zmartwieniem rodziny królewskiej. Do wydania własnej książki ma się przymierzać także Meghan Markle. Przez lata pisała dzienniki, które zdaniem mediów są "doskonałym materiałem".

Książę Harry potwierdził, że jego żona w najtrudniejszym dla siebie czasie zapisywała swoje myśli oraz przeżycia. Miało jej to pomóc w radzeniu sobie z wszechobecną krytyką i surowymi zasadami panującymi w pałacu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ranking popularności royalsów: Meghan nie jest ostatnia, a król wcale nie jest pierwszy
Zapisywała jakieś swoje myśli w pamiętniku. Podzieliła się tym ze mną. Czytałem to jak poezję miłosną. Czytałem to jak testament, jak odnowienie naszych przysiąg — mówił Harry.

Według informatora Daily Mail, Meghan zaplanowała swoją książkę jeszcze przed wydaniem "Spare". Książę Harry miał pominąć kilka wątków w swojej autobiografii aby mogła się nimi zająć Meghan. Mowa tu m.in. o rasizmie i dywagacjach na temat koloru skóry Archiego.

To jedna z głównych historii w ich narracji i jedno z pytań, na które każdy chce poznać odpowiedź. Który członek rodziny królewskiej zakwestionował kolor skóry Archiego? Nie ma o tym ani słowa w "Spare". [...] Harry prawie nie wspomina o rasizmie w "Spare". To wydaje się wykalkulowane. Meghan będzie miała przestrzeń żeby opowiedzieć o rzekomym rasizmie - mówi źródło.

Tom Bower, ekspert zajmujący się rodziną królewską także potwierdza, że Meghan przymierza się do wydania książki. Ma to się jednak wiązać nie tylko z chęcią opowiedzenia o swoich trudnych przeżyciach, ale także z zarobieniem pieniędzy, których ostatnio parze brakuje. Po zerwaniu kilku kontraktów Meghan i Harry znaleźli się w trudnej sytuacji i desperacko szukają dodatkowego źródła dochodu.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić