Miał kręcić teledysk w rodzinnym bloku. Od razu poznał, co się stało

9

Popularny poznański raper Dominik Kaczmarek, szerzej znany jako Kaczor, opowiedział fanom o traumatycznym przeżyciu. 13 lat temu muzyk dowiedział się o śmierci ojca w czasie kręcenia teledysku. Jego ojciec przez tydzień leżał martwy w swoim mieszkaniu.

Miał kręcić teledysk w rodzinnym bloku. Od razu poznał, co się stało
Kaczor opowiedział o traumatycznych przeżyciach (Facebook)

Kaczor, a właściwie Dominik Kaczorowski, to znany raper pochodzący z Poznania. Muzyczną karierę rozpoczął w latach 90. jako członek grupy Rapscalion X. Ma na swoim koncie współpracę z takimi postaciami z hiphopowego świata jak Peja, Jamal, Fokus czy Paluch.

Poznański raper wspomina traumatyczne wydarzenie z życia

Z okazji rocznicy powstania teledysku do utworu "Rap, Pasja, Bit" nagranego wspólnie z Shellerem muzyk podzielił się Facebooku bolesnymi wspomnieniami. Raper dokładnie pamięta zdjęcia do tego właśnie klipu, ponieważ to wtedy dowiedział się o śmierci swojego ojca.

To było równo 13 lat temu. Kaczor wspomina, że podczas nagrań wraz z ekipą wybrali się na jedno z podwórek na poznańskim Łazarzu, gdzie wówczas mieszkał jego tata. Gdy przybyli na miejsce od razu rzuciły mu się w oczy policyjne taśmy okalające okna i drzwi mieszkania.

Od razu zorientowałem się, co się stało, gdyż kilka dni wcześniej byłem u niego, ale mi nie otworzył, a na klamce od drzwi wisiała siatka z wypraną pościelą, chyba przez jakąś sąsiadkę - muzyk napisał na swoim profilu.

Ciało ojca przez tydzień leżało w mieszkaniu

Dominik Kaczorowski dowiedział się od jednego z sąsiadów, że tego samego dnia rano służby zabrały ciało jego ojca alkoholika. Mężczyzna przez tydzień leżał martwy w mieszkaniu, a wydobywający się z niego odór zaalarmował innych mieszkańców.

Dla mnie to był wtedy koniec zdjęć, mimo iż nienawidziłem go wtedy za śmierć matki, nie umiałem przejść obok tego obojętnie - dodał Kaczor.

To wydarzenie wyraźnie odbiło piętno na artyście, który niejednokrotnie opowiadał o nim w swoich utworach. We wspomnianym klipie zobaczyć można taśmy policyjne i łazarskie podwórko, nagrane tego tragicznego dnia przed 13 laty.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Izabela z "Królowych życia" o poprawianiu urody: "Zgadzam się ze stwierdzeniem, że nie ma ludzi brzydkich. Są tylko biedni"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić