Michał Malitowski o Zełenskim: Wtedy ja byłem jego bohaterem

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski w 2022 roku stał się międzynarodowym bohaterem. Jego odważna postawa w obronie kraju budzi prawdziwy szacunek na całym świecie. Zanim wszedł do polityki, jako aktor brał udział w "Tańcu z gwiazdami". Wtedy choreografię przygotowywał mu Michał Malitowski. "Wtedy ja byłem jego bohaterem" - wspomina tancerz.

Michał Malitowski o Zełenskim: Wtedy ja byłem jego bohaterem
Michał Malitowski wspomina współpracę z Wołodymyrem Zełenskim. (AKPA, AKPA)

Wołodymyr Zełenski zanim zaczął podbijać polityczny świat, był komikiem, aktorem i osobowością telewizyjną. W 2006 roku wziął nawet udział w "Tańcu z gwiazdami". Jego talent został szybko dostrzeżony i obecny prezydent Ukrainy wygrał taneczne show.

"Kiedyś to ja byłem jego bohaterem"

Jedną z choreografii układał mu znany polski tancerz Michał Malitowski. Polska gwiazda parkietu opowiedziała w "Dzień dobry TVN" o ich niezwykłej współpracy.

Musiał ostro się namęczyć, aby tę choreografię odtańczyć. Wtedy ja byłem jego bohaterem, teraz on jest moim - przyznał Malitowski.

Malitowski jest z Ukrainą niezwykle związany. A to za sprawą swojej żony - Yulyi Philips, która urodziła się w Odessie. Tancerka i jej mąż angażują się w pomoc Ukrainie. W Sopocie wspólnie organizują event, z którego dochód trafi do naszych wschodnich sąsiadów.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić