aktualizacja 

Michał Piróg miał wypadek. Ujawnia, co się stało

11

Michał Piróg zdecydował się na przyjęcie zaproszenia do programu "Fort Boyard". Udział tancerza w reality show nie potoczył się jednak w sposób, na jaki liczył – na planie doszło do wypadku z jego udziałem. Do wiadomości publicznej podano, co się stało.

Michał Piróg miał wypadek. Ujawnia, co się stało
Michał Piróg miał wypadek, konieczna była konsultacja lekarska. Co się wydarzyło? (AKPA, AKPA, Łepecki Michał)

"Fort Boyard" – a właściwie: "Fort Boyard Polska" – to reality show tworzony dla Viaplay. Biorą w nim udział gwiazdy, przed którymi są stawiane różne trudne zadania. Wszyscy uczestnicy są zawożeni do francuskiego fortu położonego u wybrzeża Oceanu Atlantyckiego i właśnie tam są organizowane wyzwania.

Michała Piróg miał wypadek na planie "Fort Boyard"

W najnowszej edycji "Fort Boyard" weźmie udział Michał Piróg. Właśnie w trakcie wykonywania jednego z wyznań tancerz miał wypadek, po którym musiał udać się do lekarza na konsultację.

Michała Piróg potwierdził doniesienia o swoim wypadku w rozmowie z portalem Se.pl. Tancerz za pośrednictwem dziennikarzy rozwiał wątpliwości fanów – z pierwszej konsultacji wynika, że naderwał lub naciągną więzadła boczne. Jednak przed Pirógiem jeszcze USG i dopiero to badanie pozwoli wyjaśnić, co dokładnie mu dolega.

Liczę, że to tylko tak groźnie wygląda, a nie jest tak źle. Trzeba zrobić USG, ale po pierwszej konsultacji naderwałem albo naciągnąłem więzadła boczne. Mam nadzieję, bo one się goją – tłumaczył Michał Piróg w rozmowie z Se.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"

Michał Piróg postanowił również rozwiać wątpliwości odnośnie do okoliczności kontuzji. Tancerz przyznał, że do wykonania jednego z zadań konieczny był skok. Właśnie w trakcie tej aktywności uderzył się mocno w kolano, a ono wygięło się, jak określił sam Piróg, "do boku".

Przeskoczyłem jedną stronę, to mnie uderzyło w kolano, noga wpadła na piłki i kolano wygięło się do boku – wyjaśnił Michał Piróg w komentarzu dla Se.pl.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić